Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Investice

Pro klienty připravujeme investiční řešení šité na míru požadovaných cílů. Ať už se jedná o pravidelné investování s cílem vytvoření dostatečné rezervy na penzi, vytvoření studijního fondu k pokrytí nákladů vysokoškolského vzdělání dětí nebo, o efektivní ochranu a zhodnocení volného kapitálu, jsme připraveni poskytnout profesionální řešení.

loading

Investiční programy pravidelného investování

Investiční programy pravidelného investování jsou dokonalým nástrojem pro dlouhodobou postupnou tvorbu kapitálové rezervy. Jsou flexibilní, transparentní a aktivně řízené profesionálními portfolio manažery.

V případě cílů s pevně daným horizontem (jako může být třeba odchod do důchodu) vybíráme pro klienty investiční programy s tzv. funkcí životního cyklu. Ta díky postupné změně investiční strategie chrání dosažené zisky vytvořené za roky pravidelného investování.

Velmi oblíbené jsou například investiční programy Conseq Horizont Invest, Pioneer Rentier 3S nebo Generali Partner Invest Plus

loading
×