Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Důchodové zabezpečení

Celý vyspělý svět se postupně potýká s otázkou stárnutí obyvatel. Státy zcela evidentně ztrácejí schopnost postarat se řádně o své seniory a naše země není výjimkou. Státní penze jsou nízké již dnes a celá řada důchodců má díky tomu existenční problémy.

loading

Pravidelné investování

Pro klienty chystáme investiční řešení šité na míru požadovaných cílů. Ať už se jedná o pravidelné investování s cílem vytvoření dostatečné rezervy na penzi, vytvoření studijního fondu k pokrytí nákladů vysokoškolského vzdělání dětí, nebo o efektivní ochranu a zhodnocení volného kapitálu, jsme připraveni poskytnout profesionální řešení.

V případě cílů s pevně daným horizontem (jako může být třeba odchod do důchodu) vybíráme pro klienty investiční programy s tzv. funkcí životního cyklu. Ta díky postupné změně investiční strategie chrání dosažené zisky vytvořené za roky pravidelného investování.

Velmi oblíbené jsou například investiční programy Conseq Horizont Invest, Pioneer Rentier 3S nebo Generali Partner Invest Plus

loading
×