Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Důchodové zabezpečení

Celý vyspělý svět se postupně potýká s otázkou stárnutí obyvatel. Státy zcela evidentně ztrácejí schopnost postarat se řádně o své seniory a naše země není výjimkou. Státní penze jsou nízké již dnes a celá řada důchodců má díky tomu existenční problémy.

loading

Investiční životní pojištění

Investiční životní pojištění zahrnuje pojištění pro případ smrti a dožití s investováním pojistného do podílových fondů, kde je investiční riziko na straně klienta.

Zhodnocení je závislé na zvolené investiční strategii a není garantováno. Klient má možnost zvolit si z nabídky několika investičních fondů lišících se předpokládaným zhodnocením finančních prostředků a podstupovanou mírou rizika.

Standardem pojištění je možnost kdykoli změnit poměr finančních prostředků mezi pojistnou ochranou a zhodnocením finančních prostředků v závislosti na volbě výše pojistné částky a výše pojistného. Rozložení finančních prostředků mezi vybrané fondy (alokační poměr) lze v průběhu doby trvání pojištění měnit.

Na investiční životní pojištění může přispívat zaměstnavatel a na platby pojistného hrazené klientem může klient využít daňový odpočet.  

loading
×