Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Penzijní program Swiss Life ZENIT

18.04.2017

Swiss Life Select přináší na český trh exkluzivní produkt v oblasti penzí. Jedná se o produkt s názvem Penzijní program Swiss Life ZENIT , který vznikl ve spolupráci se společností Conseq penzijní společnost, a.s. a je vhodný pro ty, kterým není lhostejno, jakou životní úroveň budou mít po odchodu do penze.

Doplňkové penzijní spoření (DPS)

Tento produkt je určen zejména pro ty z vás, kteří sice chtějí získat zajímavější výnos a jsou ochotni akceptovat to, že hodnota Vašich úspor může v čase kolísat, ale pro finální okamžik, kdy budete chtít peníze čerpat, chcete mít jistotu a písemný závazek, že na Vašem účtu bude minimálně tolik prostředků, kolik jste vložili, máme řešení - spořící strategii Swiss Life ZENIT s Garancí.

Běžná cena Garance je:

  • 5% z výše vkladu u Dynamické strategie
  • 4% z výše vkladu u Vyvážené strategie
  • 3% z výše vkladu u Konzervativní strategie

Náš produkt je se slevou 40% na ceně za Garanci

Jádrem produktu jsou Asistované strategie, které řeší nejen výběr jednotlivých účastnických fondů do portfolia programu, ale také průběžné přizpůsobování složení portfolia Vašemu životnímu cyklu a vašemu investičnímu profilu tak, aby program nabízel co nejoptimálnější poměr výnosu a bezpečí v jednotlivých fázích spoření.

V rámci programu je možnost zvolit si jednu ze strategií životního cyklu přizpůsobené všem typům investorů od těch dynamických až po nejkonzervativnější:

  • Konzervativní asistovaná strategie ZENIT - větší část prostředků je alokovaná v Dluhopisovém fondu. V době, kdy Vám do důchodového věku zbývá dlouhá doba, může hodnota portfolia díky akciovému fondu kolísat – i když v případě Konzervativní strategie spíše mírně - a přinášet tak mírně vyšší výnosy.
  • Vyvážená asistovaná strategie ZENIT - část prostředků je alokovaná v Globálním akciovém fondu a část v Dluhopisovém fondu. V době, kdy Vám do důchodového věku zbývá dlouhá doba, může hodnota portfolia díky akciovému fondu kolísat a přinášet tak mírně vyšší výnosy.
  • Dynamická asistovaná strategie ZENIT - větší část prostředků je alokovaná v Globálním akciovém fondu. V době, kdy Vám do důchodového věku zbývá dlouhá doba, může hodnota portfolia díky akciovému fondu více kolísat, ale přinášet vyšší výnosy. 
original

Základem této nabídky je několik penzijních fondů s různými investičními strategiemi:

  • Conseq globální akciový účastnický fond - je akciovým účastnickým fondem doplňkového penzijního spoření. Fond lze charakterizovat jako akciový fond, který investuje na akciových trzích, a to přímo nebo prostřednictvím finančních derivátů, jejichž hodnota se vztahuje ke kurzu nebo hodnotě akcií nebo obdobných cenných papírů, jakož i finančních indexů reprezentujících skupinu dostatečně likvidních akcií. Fond může investovat také prostřednictvím finančních derivátů, jejichž hodnota se vztahuje ke kurzu nebo ceně cenných papírů vydaných fondem kolektivního investování.
  • Conseq dluhopisový účastnický fond - je dluhopisovým účastnickým fondem doplňkového penzijního spoření. Fond lze charakterizovat jako dluhopisový fond, který investuje především do střednědobých a dlouhodobých dluhových cenných papírů s pevným výnosem. Majetek Fondu je nejméně ze 70% zajištěn proti měnovému riziku
  • Conseq povinný konzervativní fond - je účastnickým fondem doplňkového penzijního spoření, přičemž jde o povinný konzervativní fond podle Zákona o doplňkovém penzijním spoření. Majetek Fondu je plně zajištěn proti měnovému riziku.

O Swiss Life

Swiss Life je přední evropskou finanční skupinou, sídlící v Curychu, která působí v oblasti správy privátních i korporátních financí, řízení rizik a zajištění penze. Společnost s historií od roku 1857 vstoupila se svými službami do České republiky v roce 2013. Připravuje řešení v oblasti investic, zajištění penze, mezigeneračního předání majetku, bankovních produktů, pojištění osob a majetku nebo financování bydlení a zprostředkování úvěrů.

O Conseq penzijní společnosti

Conseq penzijní společnost, a.s., byla založena na podzim roku 2012 za účelem nabídky penzijních fondů a programů doplňkového penzijního spoření (tzv. 3. pilíře dříve označovaného jako penzijní připojištění).

Její 100% vlastník, společnost Conseq Investment Management, a.s., se věnuje zejména obhospodařování podílových fondů a individuálních portfolií pro fyzické osoby i institucionální klienty. Založením penzijní společnosti tak Conseq rozšířil spektrum svých aktivit o novou oblast penzijního spoření se státním příspěvkem.

S více než 300 tisíci klienty a objemem majetku pod správou přes 48 mld. Kč je společnost Conseq Investment Management největším nezávislým investičním manažerem v České republice. Tato ryze česká společnost není součástí žádné finanční skupiny zahrnující banku či pojišťovnu, je tedy plně nezávislou ve svých rozhodováních.

– Exkluzivní produkt pro Swiss Life Select

– Možnost sjednání garance vložených prostředků se slevou na poplatku ve výši 40%

– Možnost průběžného uzamykání dosažených výnosů v rámci asistované strategie

– Garance je tvořena investicemi do českých státních dluhopisů

– Účastnické fondy Conseq dosahují dlouhodobě vysokých zhodnocení

Swiss Life ZENIT
original
original
original
loading
×