Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

loading

O službě

Corporate Financial Services je komplexní správou firemních financí, která je na českém trhu jedinečná v unikátním pohledu na firemní finance.

Nahlížíme na firmu očima majitele firmy. Na kapitál alokovaný ve firmě pohlížíme jako na firemní pilíř majetku, který spolu s privátním pilířem tvoří celkový majetek majitele firmy nebo podnikatele.

Naším cílem je růst hodnoty firmy a udržování správného poměru mezi firemním a privátním pilířem majetku klienta. Tím naplňujeme vizi naší společnosti v podobě dlouhodobého růstu majetku klienta a celoživotní servis ve správě finančního majetku.

Naší strategií je efektivita kapitálové struktury firmy, redistribuce nerozděleného zisku do privátního pilíře majitele, správná volba struktury cizích zdrojů financování, snižování finančních nákladů, zhodnocení volných zdrojů. Vše je doplněno o ochranu rizik a obchodních vazeb. Jsme rovněž specialistou na finanční zaměstnanecké programy, zejména v oblasti penzijních, sociálních a retenčních programů.

Naše služby oceňují zejména majitelé malých a středních firem a podnikatelé, kteří mají ve firemním pilíři již akumulováno příliš mnoho majetku nebo se chtějí připravovat na případný prodej firmy.

Našich služeb klienti využívají rovněž při absenci pracovní pozice finančního ředitele v jejich firmě. Mají tak jistotu včasného, správného a dostupného řešení jejich finančních potřeb.  

Zakládáme si na profesionalitě, důslednosti a diskrétnosti.

loading
×