Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

loading

Příprava na aktivní život v penzi

Penze není u movitých klientů obdobím, kdy se uzavírají do sebe a dramaticky snižují své životní náklady. Často je to právě období penze, kdy se realizuje řada cílů, na které v době pracovně aktivního života nebyl dostatek času.

Příprava majetku a kapitálu pro aktivní život v penzi je klíčovým tématem drtivé většiny našich prémiových klientů. Nezřídka je součástí takového plánování i rozhodování o prodeji firem nebo podílů v nich.

Úkolem Swiss Life je pomoci správně analyzovat potřeby a očekávání klientů a jejich finanční náročnost. Navrhujeme strukturu majetku a právního uspořádání tak, aby majetek sloužil podle přání klienta a zároveň neztratil svou hodnotu.

S našimi partnery navrhujeme strategii prodeje firem, poskytujeme servis při vyhledání vhodného investora a realizaci prodeje včetně daňové či legislativní agendy. Následně zajistíme adekvátní správu získaného kapitálu s ohledem na cíle a přání klienta.

original
loading
×