original

Ve Swiss Life se zabýváme základními lidskými potřebami bezpečí, finančního sebevědomí a smysluplného života. Dokážeme tak našim klientům pomáhat žít nezávislý život a vytvářet pocit bezpečí a sebevědomí, obzvláště v nejistých dobách.

Vše je o našem zákazníkovi

Nezávislý život

Nejnovější články

Další články k dlouhověkosti

Swiss Life – pro delší život podle vlastních představ.

Pokroky v medicíně, technologii a vzrůstající povědomí o přínosech zdravějšího životního stylu umožňují mnoha Evropanům kvalitně žít až do věku více než 80 nebo 90 let. Společenské a hospodářské důsledky tohoto vývoje se však velmi podceňují.

Swiss Life se zabývá otázkou „delšího života podle vlastních představ“, kterou chce veřejně komunikovat. V současné době se na dlouhověkost často pohlíží negativně, a to především z hospodářského hlediska, navzdory celé řadě výhod pro jednotlivce i společnost, které tento trend nabízí.

Většina Evropy je špatně připravena čelit výzvám stárnoucích populací a je potřeba usilovat o větší zapojení starších občanů.

Cesta po Swiss Life

Klip o společnosti, který zábavnou a informační formou ve třech minutách nabízí přehled o celé skupině Swiss Life. Představuje také produkty a služby na všech jejich trzích. Klip využívá stop-motion animace s více než dvěma tisíci obrázky. Tato technika tak umožňuje netradičním způsobem zobrazit cestu společností Swiss Life.

×