Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Jedenáct podob toho, jak vypadá rozhodování o vlastním životě

07.03.2019

V roce 2018 přinesla společnost Swiss Life portréty různých lidí, v jejichž životě hraje sebeurčení ústřední roli. Všechny z nich doporučili přímo zaměstnanci společnosti Swiss Life. Výsledkem bylo jedenáct působivých příběhů. Zde je výběr toho nejlepšího.

Jedenáct příběhů o rozhodování o vlastním životě – to nejlepší z této kampaně

Mladá žena, která neklesá na mysli, přestože je upoutána na invalidním vozíku. 76letý muž, jehož vášní je létaní ve wingsuitu (speciální okřídlené kombinéze). Nebo někdo, kdo se vzdal zajištěného života, aby mohl jít za svým snem. V roce 2018 vyprávěla společnost Swiss Life příběhy jedenácti lidí, kteří žijí život podle svých představ.

Všichni protagonisté těchto portrétů jsou známí zaměstnanců společnosti Swiss Life, kteří v rozhovoru vysvětlili, proč sebeurčení hraje v životě jimi navržených osob důležitou roli. Video s výběrem toho nejlepšího, na něž najdete odkaz výše, nabízí ochutnávku kampaně „Žít po svém“, která si kladla za cíl lépe přiblížit náš záměr.

×