Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Čistý horský vzduch místo smogu velkoměsta

14.09.2018

Daniela Grasmück zanechala svého dobře placeného místa v Singapuru a stala se místo toho správkyní penzionu v rakouské vesničce s 450 obyvateli. Před 20 lety by nikdy o podobném kroku neuvažovala ani náhodou.

Cítí se naprosto uvolněně: Daniela Grasmück.

„Mí hosté přicházejí jako cizí lidé, ale odcházejí jako přátelé. A právě to mě motivuje,“ říká Daniela Grasmück. Tato Švýcarka řídí malý hotel v rakouské obci Seelendorf Nesselwengle s 450 obyvateli. Do práce v této branži se pustila před několika lety, když si vzala na starost správu tohoto ubytovacího zařízení, aniž by však měla jakékoli předchozí zkušenosti v oblasti hotelového průmyslu.

original

Daniela Grasmück a její manžel měli oba úspěšnou kariéru ve sféře financí, které je „zavála“ až do Hongkongu a Singapuru, kde poznali asijskou kulturu a vybudovali si úspěšnou kariéru. Tento úspěch však měl i svoji stinnou stránku: byli neustále vystresovaní. Daniela Grasmück se rozhodla, že od základu změní svůj život.

original

Šťastná náhoda jí umožnila začít se starat o penzion v obci Nesselwengle. První den představoval křest ohněm, neboť sezóna právě vrcholila a hotýlek byl plný hostů. Od té doby si však zvykla na svoji roli hostitelky a kromě toho jí to přineslo i mnoho dalšího: „Můj život už určitě není tak hektický jako dříve. Všimnu si toho, kdykoli mě přijde o víkendu navštívit můj manžel. Všimnu si totiž, že jiní lidé ještě stále žijí naprosto odlišně ode mě,“ říká.

Líbí se Vám článek? Sdílejte!

Série video medailonků s podtitulem: „Život podle vlastních představ“

Společnost Swiss Life v roce 2018 přichází s řadou blíže představující dvanáct lidí, v jejichž životě hraje velkou roli samostatné rozhodování. Těchto dvanáct lidí bylo vybráno na základě návrhů od zaměstnanců skupiny Swiss Life Group. Přijímání samostatných rozhodnutí je základním pilířem, na kterém si naše společnost Swiss Life zakládá. Život je velmi individuální a někdy je plný nečekaných zvratů. Jde-li však o finanční zabezpečení a pokrytí rizik, jsou potřeby a požadavky do značné míry v rovnováze. Pomocí našich nabízených produktů a řešení pomáháme lidem, aby nad svým životem měli co největší kontrolu a sami rozhodovali o jeho podobě. Právě v tom spočívá základ úspěchu naší společnosti za posledních 160 let – a stejně tak tomu bude i v budoucnosti.

×