Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Dvě různé práce pro splnění snu

26.07.2018

Martin Hunkeler dokáže opravit cokoli. Ve Swiss Life jsme rádi, že se mu splnilo to, po čem vždy tolik toužil: může se profesně věnovat své vášni pro stará jízdní kola a žít svůj život podle vlastních představ. Jeho koníček je tak nyní i jeho profesí.

„Když ke mně přijdou zákazníci, kteří předtím se svým jízdným kolem nikde jinde nepochodili a museli si vyslechnout věty jako: „s tím vám nedokážeme nijak pomoci“, vždy je s radostí přivítám,“ říká Martin Hunkeler. Před pár lety se tento bývalý obráběč kovů rozhodl zanechat svého dosavadního zajištěného života a místo toho se začal naplno věnovat své vášni.

original

Podařilo se mu splnit si svůj sen, když založil Re-Cycle. Ve své curyšské dílně pracuje Hunkeler se starými koly, která přetváří na chytrá městská kola. Jeho činnost se těší mimořádné oblibě především mezi příslušníky mladé generace, neboť jeho kola se vyznačují přijatelnou cenou. Sice tím nezbohatne, ale to ani nebylo nikdy součástí jeho plánu.

original

Aby měl stálý zdroj příjmů, pracuje také v gastronomii – připravuje hamburgery v restauraci, kterou pomáhal založit. A když se něco pokazí, vytáhne Martin Hunkeler svoji skříňku na nářadí a dělá to, co umí nejlépe: provádění oprav.

Líbí se Vám článek? Sdílejte!

Série video medailonků s podtitulem: „Život podle vlastních představ“

Společnost Swiss Life věnuje v roce 2018 řadu medailonků 12 lidem, v jejichž životě hraje život podle vlastních představ důležitou roli. S návrhy na jednotlivá témata přicházejí zaměstnanci skupiny Swiss Life. Život podle vlatních představ představuje samotnou podstatu činnosti naší společnosti Swiss Life. Směr, jakým se životy jednotlivých lidí ubírají, může být leckdy křivolaký, ale co se týče finančního zajištění a krytí rizik, jsou jejich potřeby a očekávání do značné míry podobné. Prostřednictvím produktů a řešení, které nabízíme, podporujeme lidi, aby mohli mít co největší kontrolu nad svým životem. Právě to představuje základ úspěchu naší společnosti za posledních 160 let – a na stejném základě budeme stavět i v budoucnu.

×