Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Mít odvahu lišit se od ostatních

05.11.2018

V životě Finlay Sky Daveyho se vše točí kolem hudby. Největším snem tohoto rockera zaměřeného na tvrdý metal je, aby pro něj jeho vášeň byla současně i zdrojem obživy. Peníze však u něj nestojí na prvním místě – nejšťastnější by byl, kdyby mohl provádět „směnný obchod“ – za svou hudbu dostávat věci, které potřebuje.

„Za každých okolností mít vztyčenou hlavu, věřit si, nepřestávat bojovat – takové je poselství v naší hudbě,“ říká Finlay Sky Davey. Frontman lichtenštejnské skupiny hrající tvrdý metal s názvem „TAPED“ vždy ze sebe na pódiu vydává naprosté maximum. Jeho vystoupení jsou pro něj příležitostí, kde může naplno ventilovat své pocity: agresi, zábavu, radost.

Již od dětství tento zpěvák snil o tom, že se jednou bude živit hudbou. Finlay Sky Davey nyní vydělává peníze tím, že dělá manažera jiným umělcům. Sice tím příliš nezbohatne, ale to beztak nikdy nebylo jeho plánem. „K životu toho moc nepotřebuji. Důležitější je pro mě, abych byl šťastný,“ říká třiadvacetiletý rocker. Nejraději by jednoduše všechno směňoval – svou hudbu a umění za jídlo a oblečení.

Nemá pocit, že by ve svém životě byl nucen činit kompromisy – ani, že by se musel čehokoli vzdát. „Mám vše, co potřebuji, a kromě toho ještě spoustu dalšího,“ říká Finlay Sky Davey. Právě tento způsob života si vybral. Život podle vlastních představ podle něj znamená mít odvahu – odvahu lišit se od ostatních.

Série video medailonků s podtitulem: „Život se sebeurčením“

Společnost Swiss Life v roce 2018 přichází s řadou blíže představující dvanáct lidí, v jejichž životě hraje velkou roli samostatné rozhodování. Těchto dvanáct lidí bylo vybráno na základě návrhů od zaměstnanců skupiny Swiss Life Group. Přijímání samostatných rozhodnutí je základním pilířem, na kterém si naše společnost Swiss Life zakládá. Život je velmi individuální a někdy je plný nečekaných zvratů. Jde-li však o finanční zabezpečení a pokrytí rizik, jsou potřeby a požadavky do značné míry v rovnováze. Pomocí našich nabízených produktů a řešení pomáháme lidem, aby nad svým životem měli co největší kontrolu a sami rozhodovali o jeho podobě. Právě v tom spočívá základ úspěchu naší společnosti za posledních 160 let – a stejně tak tomu bude i v budoucnosti.

×