charitativni-konto-swisslife

Pomáháme potřebným 

Swiss Life a její pracovníci podporují druhé v nouzi. Na lidech, kteří nemohou žít nezávislý život a potřebují naši pomoc nám záleží.  Proto naši pracovníci dobrovolně přispívají částí svého platu a tím vytvářejí hlavní ekonomický základ pro realizaci dobročinných projektů. Veškeré náklady na správu přebíráme my. Příspěvky pracovníků slouží přímo na realizaci jednotlivách projektů pomoci.  Ty realizujeme  s neziskovými organizacemi, nadacemi, nemocnicemi či domy pro seniory. Chceme společně podpořit ty nejpotřebnější z nás. 

Kde pomáháme

Tato stránka vyžaduje přijímání souborů cookie. Nastavení cookies

TŘI Hospic Dobrého Pastýře

TŘI, z. ú.

Podpořili jsme odborný zdravotnický kurz personálu Hospice Dobrého pastýře v Čerčanech. Tento hospic je unikátní a poskytuje velice kvalitní osobní péči pro nevyléčitelné pacienty.

Ledax Domácí Hospic

Ledax o.p.s.

Podpořili jsme projekt na zajištění kvalitní, odborné a důstojné péče a podpory paliativním klientům Domácího hospice Ledax a jejich rodinným příslušníkům.

Nadace prof Vejdovského

Nadace prof. Vejdovského

Prostřednictvím nadace jsme zafinancovali Františkovi s těžkým zrakovým postižením brýle, které potřebuje ke své práci. Jedná se o samoživitele v těžké životní situaci.

Podpora pro Štěpánka

Podpora pro Štěpánka

Malý Štěpánek potřebuje po mozkové obrně kompenzační pomůcky, které mu pomohou, aby z něj byl jednou samostatný a pokojený kluk.

Pramen pomoci

Pramen pomoci, nadační fond

Přispěli jsme na vlásky Klárce trpící alopecií. Má novou paruku na každodenní nošení do školy, ve které může bezstarostně tančit a sportovat.

Kuře

Kuře

Sbírka podporuje děti a mladé lidi do 18 let, žijí na území České republiky a jsou jakýmkoli způsobem ohroženi či znevýhodněni. Pětadvacátý ročník benefičního dílu Pomozte dětem, kde jsme se nemalým dílem podíleli na vybrané částce, přinesl krásných 9 137 322 Kč.

Krůčky pro Eričku

Krůčky pro Eričku

Pomohli jsme desetileté hendikepované Eričce, která trpí omezenou hybností po vakcinaci. Věříme, že pobyt na neurorehabilitační klinice přispěje k tomu, aby jednou mohla žít plnohodnotný život a postavila se na vlastní nohy.

Převazový vozík

Převazový vozík

Příspěvek je určen pro Domov Simeon, který pomáhá rodinám pečujícím o blízkého člověka se sníženou soběstačností. Převazový Vozík by měl hlavně pomoci setře a umožnit jí tak trávit více času s klienty.

Asistenční pes pro Toníka

Asistenční detekční pes Oliver pro Toníka

Pomůžeme téměř desetiletému Toníkovi. Tonda dostane asistenčního detekčního psa Olivera, který mu bude pomáhat s hlídáním hladiny krevního cukru.

Ortézy pro Honzíka

Ortézy pro Honzíka

Honzík má po krvácení do mozku diagnostikovánu dětskou mozkovou obrnu. Důsledkem je špatná hrubá motorika, a proto musí nosit ortézy. Roste a ortézy jsou mu už velmi malé, proto pomůžeme Honzíkovi získat nové pohodlné.

Lampa pro Hynka

Lampa pro Hynka

Podpořili jsme nákup speciální fototerapeutické lampy pro malého Hynečka, který trpí Hyperbilirubinmií. Světlo z této lampy potřebuje 8 hodin denně.

Vyskytla se chyba. Prosím, zkuste to později.