charitativni-konto-swisslife

Pomáháme potřebným 

Swiss Life a její pracovníci podporují druhé v nouzi. Na lidech, kteří nemohou žít nezávislý život a potřebují naši pomoc nám záleží.  Proto naši pracovníci dobrovolně přispívají částí svého platu a tím vytvářejí hlavní ekonomický základ pro realizaci dobročinných projektů. Veškeré náklady na správu přebíráme my. Příspěvky pracovníků slouží přímo na realizaci jednotlivách projektů pomoci.  Ty realizujeme  s neziskovými organizacemi, nadacemi, nemocnicemi či domy pro seniory. Chceme společně podpořit ty nejpotřebnější z nás. 

Kde pomáháme

Tato stránka vyžaduje přijímání souborů cookie. Nastavení cookies

Ellinka červenec 21

Spolek Majoránek

Spolek Majoránek, který díky nám mohl poskytnout hipoterapii dvouletým, předčasně narozeným dvojčátkům Elle a Emmě. Při hipoterapii jsou využívány účinky trojrozměrného pohybu koňského hřbetu. Dochází k podpoře vývoje vzpřimování, zlepšení rovnováhy a koordinace. Koňský hřbet funguje jako labilní plocha, které je třeba se neustále přizpůsobovat, čímž dochází k aktivaci svalů hlubokého stabilizačního systému. Současně kůň prohřívá spastické svaly, které se pak lépe uvolňují. 

F.Doubek_1

Spolek plavání a sportu Jesenice

 Mladého muže Františka ze Spolku plavání a sportu Jesenice. František trpí dětskou mozkovou obrnou a potřebuje neustálý dohled. Pravidelné rehabilitace mu velmi pomáhají ve zlepšení fyzické zdatnosti a zkvalitňují jeho život nejen jemu ale i jeho blízkým. Díky naší podpoře mohl absolvovat dvoutýdenní rehabilitační pobyt i s nutným doprovodem.

lůžko_Nemocnice_Strakonice_2

Nemocnice Strakonice

Dvě polohovatelná dětská lůžka TOM 2 slouží v rámci intenzivní péče dětem s pohybovým a mentálním postižením a přispívají k vyšší úrovni péče o hospitalizované malé pacienty.

NF_Zlatá_hvězda_3_

Nadační fond Zlatá hvězda Benešov

Malou Evinku, která se narodila se vzácným neurologickým onemocněním způsobujícím těžké kombinované postižení. Prostřednictvím Nadačního fondu Zlatá hvězda Benešov jsme Evince pořídili speciální kočárek, který jí i její rodině usnadní každodenní život a dopřeje jim mobility nejen pro potřeby nejrůznějších terapií, ale i obyčejného výletu do přírody či za zábavou.

1

Hospic sv. Štěpána

 Hospic sv. Štěpána v Litoměřicích je nestátní zdravotnické zařízení, které již 20 let poskytuje svým pacientům paliativní péči. Péči o nevyléčitelně nemocné pacienty se věnuje jak v rámci lůžkové části, tak v podobě mobilní domácí hospicové služby. I díky naší podpoře mohl být zajištěn její stabilní provoz po celý rok 2021.

charitativni-konto-swisslife

Nadační fond Pink Bubble

Všestrannou podporu dětem, náctiletým a mladým dospělým pacientům, kterým do života vstoupilo onkologické onemocnění poskytuje Nadační fond Pink Bubble.  Prostřednictvím charitativního konta jsme přispěli k dovybavení terapeutické zahrady s herními a volnočasovými prvky ve FN Motol, kterou fond dlouhodobě buduje, a která slouží malým pacientům a jejich rodičům. Altán, který bude z našich prostředků pořízen, bude sloužit jako příjemná, zastíněná odpočívárna, která na zahradě dosud chyběla.

Vyskytla se chyba. Prosím, zkuste to později.