Rádi vám poskytneme profesionální podporu, pokud budete mít jakékoli dotazy nebo obavy týkající se vašich produktů. Zde naleznete přehled našich online služeb, kontaktní formuláře, telefonní čísla a adresy.

 • circle-provize.svg

  Renomé švýcarské společnosti

  Nabízíme spolupráci se silným a důvěryhodným švýcarským partnerem, který má prestižní renomé na finančním trhu. Máme 165letou tradici a miliony klientů po celém světě.

 • circle-asistentka.svg

  Důvěryhodnost

  Cílem naší práce je bezstarostný život našich klientů. Zaměřujeme se na to, aby jejich celoživotní postoj charakterizoval pozitivní přístup k životu.

 • SP-global-ratings.svg

  Spolehlivost

  Péče o klienty je založena na našem know-how a dlouholetých zkušenostech. Jednáme zodpovědně, abychom byli vždy jejich důvěryhodnými partnery.

Jak to u nás vypadá?

IMG_20210908_111222
DSC_0806
IMG-5936
Výjezd centrály II
DSC_0769
4c665341-67c5-4fa9-b6b0-30da31224e0c
WhatsApp Image 2022-09-12 at 07.02.45
WhatsApp Image 2022-09-12 at 15.17.20
Výjezd centrály

Naši ambasadoři

0:30

MCR_Myava-2006-4

Videa

Ján Svorada

Bývalý profesionální cyklista Ján Svorada vyhrál během své bohaté kariéry tři etapy na Tour de France, pět etap na Giro d'Italia a tři etapy na Vueltě, triumfoval na jedenácti etapách Grand Tour a patřil mezi elitní světové sprintery.

Zhlédnout

0:30

Petrof 5

Videa

Petrof – to má zvuk! Swiss Life Select - život podle vlastních představ.

Je pokračovatelem tradice, která začala v roce 1864, kdy jeho předek Antonín Petrof sestavil první klavír této značky. Našli jen málo rodin, které po tolik generací rozvíjejí firmu, o které můžeme říct, že je národním rodinným stříbrem.

Zhlédnout

Hledáme nové spolupracovníky

DSC_0005

„Silná finanční skupina s dlouholetou tradicí a podporou pro spolupracovníky, kteří jsou pro ni vždy na prvním místě. Kvalita a servis pro klienty, výborné právní a analytické zázemí jsou to hlavní, co z nás dělá jedničky na poli finančního poradenství.“

Vladimíra Knoflíčková
regionální ředitelka

IMG_2663

„Chtěl jsem svým rodičům i sám sobě dokázat, že můžu žít jinak než lidé kolem mě, kteří neudělali nic pro to, aby změnili svůj život k lepšímu.“

Roman Jonáš
regionální ředitel

Přidejte se k nám

Umožňujeme lidem vést život podle vlastních představ. Chceme našim klientům zajistit slibnou budoucnost. To je naše odhodlání a závazek ve Swiss Life Group.

Jsme společensky odpovědní

Pomáháme potřebným

Swiss Life a její pracovníci podporují druhé v nouzi. Na lidech, kteří nemohou žít nezávislý život a potřebují naši pomoc nám záleží. Proto naši pracovníci dobrovolně přispívají částí svého platu a tím vytvářejí hlavní ekonomický základ pro realizaci dobročinných projektů. Veškeré náklady na správu přebíráme my. Příspěvky pracovníků slouží přímo na realizaci jednotlivých projektů pomoci. Ty realizujeme s neziskovými organizacemi, nadacemi, nemocnicemi či domy pro seniory. Chceme společně podpořit ty nejpotřebnější z nás.

Udržitelnost považujeme za nedílnou součást naší kultury řízení

Prostřednictvím našich rad, služeb a produktů umožňujeme lidem vést život, jaký si sami zvolí, a naše vztahy s klienty, ať se jedná o soukromé osoby, firmy, nebo instituce, často přetrvávají několik desetiletí. V našem podnikání je udržitelné a prozíravé řízení základem, na němž stojí náš dlouhodobý úspěch. Firemní odpovědnost proto považujeme za nedílnou součást firemního řízení a snažíme se, aby naše jednání v podnikání bylo udržitelné a odpovědné

Informace pro média

Tiskové zprávy

Všechny tiskové zprávy na jednom místě. Swiss Life Select ČR je přední finančně-poradenská společnost v České republice. Poskytujeme komplexní finanční služby nejvyšší kvality. Jsme součástí švýcarské finanční skupiny Swiss Life.

Kontakty pro média

Benes Consulting Group
Miroslav Beneš
telefon: +420 603 174 347
e-mail: miroslav.benes@benesgroup.cz

Milan Kříž
telefon: +420 602 266 316
e-mail: milan.kriz@benesgroup.cz

Vedení společnosti

Představujeme vám vedení naší společnosti.

Produktoví partneři

Představujeme vám produktové partnery naší společnosti.

Kontaktujte nás

Centrála

Swiss Life Select a.s.
IBC, Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8
IČ: 24260444, DIČ: CZ24260444
Zelená linka: 800 80 40 30
E-mail: info@swisslifeselect.cz
Telefon: 224 832 622

Poradenská centra

Zde naleznete kontaktní informace na všechna naše poradenská centra včetně interaktivní mapky a popisu cesty.

Napište nám

Pro zrychlení komunikace s námi můžete komunikovat prostřednictvím webového formuláře.

FiLiP – peníze pod kontrolou 24/7

Naše přání a sny určují směr našeho života. Dostatečné finanční zdroje jsou důležitým základem pro delší život a pro svobodnější možnost volby. V tomto bychom Vás rádi podporovali. Náš klientský portál FiLiP a Váš finanční poradce Vás budou doprovázet na cestě k dosažení Vašich cílů. Chceme být s Vámi u toho, když se Vaše sny stanou skutečností.