Pomáháme lidem vést život podle vlastních představ.

Vedení společnosti

Karel-Sulc
Karel-Sulc

Ing. Karel Šulc
generální ředitel a předseda představenstva

Vystudoval technickou kybernetiku na ČVUT v Praze. Ve světě financí se pohybuje od roku 2008. Během svého desetiletého působení ve Swiss Life Select získal detailní znalosti ve všech oblastech finančního poradenství. Z různých rolí, které zastával, pomohl Swiss Life Select do pozice lídra na trhu nezávislého finančního poradenství. Úspěšně vedl největší poradenský tým v Praze a svojí invencí se zasloužil o vznik a prosperitu sekce Medical. Od března roku 2018 vedl společnost Swiss Life Select Česká republika z pozice generálního ředitele. Od října 2018 působil jako obchodní ředitel divize Swiss Life Select a místopředseda představenstva Fincentrum & Swiss Life Select, a.s. Od roku 2023 po sjednocení značek stojí v čele společnosti Swiss Life Select a.s. v České republice. 

David-Hegner
David-Hegner

Mgr. David Hegner
místopředseda představenstva

Vystudoval ekonomii a sociologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a po několika zkušenostech na finančních manažerských pozicích v nadnárodních společnostech nastoupil v červnu 2016 do Fincentra na pozici Head of Controlling pro Českou republiku a Slovensko. Od listopadu 2017 zastával pozici finančního a provozního ředitele skupiny Fincentrum a přebral zodpovědnost za finanční řízení, provoz, oddělení back-office a HR a současně byl jmenován do představenstva Fincentrum a.s.. Před nástupem do finančně-poradenské společnosti Fincentrum byl čtyři roky finančním ředitelem a členem představenstva ČS do domu a.s. z Finanční skupiny České spořitelny. Mezi jeho koníčky patří vytrvalostní sporty, hory a dobré jídlo. Od října 2018 zastával pozici finančního a provozního ředitele a člena představenstva Fincentrum & Swiss Life Select, a.s. Po sjednocení značek se stává místopředsedou představenstva společnosti Swiss Life Select a.s. v České republice. 

kollar-dominik
kollar-dominik

Dominik Kollár
člen představenstva

Studoval na Masarykově univerzitě v Brně. Svoji profesní kariéru začal jako programátor portálu finance.cz, dále spoluzakládal softwarehouse Need a.s. Od roku 2002 pak působil jako externí konzultant a lektor IT. V roce 2007 nastoupil do společnosti AWD, kde byl zodpovědný za řízení provozu i rozvoj informatiky. Ve skupině Swiss Life působí od roku 2013 na nejvyšších IT pozicích a spolupracuje na implementaci IT služeb a klíčových projektů v rámci mezinárodní skupiny Swiss Life. V roce 2017 se Dominik Kollár stal členem užšího vedení společnosti Swiss Life Select Česká republika. Od října 2018 působí zároveň v pozici člena představenstva Fincentrum & Swiss Life Select, a.s., které se roku 2023 přejmenovalo na Swiss Life Select a.s.