Přidejte se do týmu více jak 900 odborníků

Počátek kariéry

Jako součást Swiss Life zahájíte svou kariéru ve financích s přístupem k nejlepším zdrojům a know-how v oboru. Se silným důrazem na osobní rozvoj a podporou od zkušených profesionálů budete mít vše potřebné pro úspěšný start a rychlý růst.

Nový začátek

Naše flexibilní pracovní příležitosti jsou ideální pro ty, kteří hledají rovnováhu mezi pracovním a osobním životem. U nás v Swiss Life Select máte prostor pro osobní rozvoj a možnost budovat stabilní profesní dráhu v přátelském a podporujícím prostředí.

Finanční odborníci

Využijte naši širokou škálu špičkových služeb a produktů, které vám umožní rozvíjet vaše odborné znalosti a posílit vaše postavení ve světě financí. U nás máte jistotu, že váš profesní růst je podpořen nejnovějšími metodami a inovacemi v oboru.

Realitní makléři

Připojením k Swiss Life se stáváte součástí týmu, který je zárukou odbornosti v realitním sektoru. Získejte přístup k našim exkluzivním vzdělávacím programům a nástrojům, jež vám pomohou rozvíjet vaši kariéru a poskytovat klientům mimořádné služby.

Kariéra pro podnikatele

Swiss Life Select poskytuje podnikatelům prostředky a podporu pro rozvoj jejich podnikání. Naše platforma nabízí přístup k síti expertů a nástrojům, které vám umožní nejen rozvíjet vaše podnikání, ale také poskytovat kvalitní služby vašim klientům.

Management

Pro manažery nabízí Swiss Life jedinečnou příležitost pro osobní a profesní růst. Podporujeme vás ve vedení týmu, nabízíme rozvojové programy a poskytujeme nástroje potřebné pro úspěch ve vedení a rozvoji vašeho podnikání v dynamickém finančním prostředí.

Nechte nám na sebe kontakt

Informace o zpracování osobních údajů. *

Vyskytla se chyba. Prosím, zkuste to později.

 Nabízíme

Zajímavou finanční odměnu

Nabízíme nezastropovanou finanční odměnu, která výrazně přesahuje aktuální průměr ve finančním oboru. Fixní odměna je doplněná o pravidelné kvartální bonusy a pečovatelské provize.

Časovou flexibilitu

Možnost organizovat si pracovní čas podle svých potřeb. Je pro nás důležité sladit pracovní a soukromý život. Nabízíme model flexibilní pracovní doby včetně možnosti pracovat nejen v kanceláři.

Renomé švýcarské společnosti

Nabízíme spolupráci se silným a důvěryhodným švýcarským partnerem, který má prestižní renomé na finančním trhu. Máme 165letou tradici a miliony klientů po celém světě.

Finanční zabezpečení

Finanční zabezpečení jednotlivců je pro nás velmi důležité. Ať už se jedná o podnikové penzijní připojištění nebo pracovní neschopnost, nabízíme různé možnosti tvorby rezerv.

Týmovost

Podporujeme sounáležitost a odpočinek od každodenních pracovních povinností. Pořádáme různé týmové akce od konferencí, letních sportovních dnů až po vánoční večírek.

Váš osobní rozvoj

Osobnostně i profesně rozvíjíme potenciál našich zaměstnanců. Nabízíme širokou škálu příležitostí, jako jsou programy odborného vzdělávání nebo individuálně orientovaný trénink.

Naše hodnoty

SL_Start_up_1733

Podporujeme individualitu

Známe naše klienty a rozumíme jejich potřebám. Podporujeme je, aby se mohli správně rozhodovat v nabídce flexibilních finančních a investičních řešení.

Pensionäre

Budujeme důvěru

Cílem naší práce je bezstarostný život našich klientů. Zaměřujeme se na to, aby jejich celoživotní postoj charakterizoval pozitivní přístup k životu.

Architekt

Spolehlivost je priorita

Péče o klienty je založena na našem know-how a dlouholetých zkušenostech. Jednáme zodpovědně, abychom byli vždy jejich důvěryhodnými partnery.

Swiss Life

 • 165 let tradice a miliony klientů po celém světě.
 • Sídlíme v Curychu.
 • Jsme součástí nejvýznamnějšího švýcarského indexu SMI.
 • Spravujeme více než 6 500 miliard Kč aktiv ve světě a přes 48 mld. Kč v ČR.
 • Práci usnadňujeme online nástroji minimalizujícími administrativu a posilujícími vztah s klienty.

Individuální cesta profesního i osobního rozvoje

 • My se přizpůsobujeme vašim profesním vizím a cílům.
 • Vy si určujete, kterým klientům se chcete s naší podporou věnovat.
 • Nastavíte si pracovní a soukromý čas přesně podle svých potřeb.
 • Nabízíme fixní odměnu vč. pravidelných kvartálních bonusů a pečovatelských provizí.

Dlouhodobý příjem formou renty

 • Garantujeme vám exkluzivitu při správě vašich klientů.
 • Dlouhodobě tak vytváříte hodnotu – váš klientský kmen.
 • Váš klientský kmen můžete za jednorázovou či pravidelnou odměnu předat.
 • Tento přístup je výjimečný a odlišující se od tradičních finančních institucí.

Švýcarské standardy správy majetku

 • Získáte přístup k výjimečně pestrému portfoliu produktů včetně těch, které jsme vyvinuli.
 • Individuálně vás provedeme unikátním procesem zapracování.
 • Zaměřit se můžete na investice, klientům umíme nabídnout i komplexní správu financí (vč. pojištění, úvěrů, realit a dalších služeb).
 • Nebudeme vás nutit plnit firemní obchodní plány.

S námi se nudit rozhodně nebudete

IMG-20201001-WA0026
IMG-20201001-WA0034
IMG-20201001-WA0052
IMG-20201001-WA0033
sportovni den
IMG-20201001-WA0040
IMG-20201001-WA0004
IMG_6571
IMG-20201001-WA0005
DSC03095
DSC06706

FiLiP – peníze pod kontrolou 24/7

Naše přání a sny určují směr našeho života. Dostatečné finanční zdroje jsou důležitým základem pro delší život a pro svobodnější možnost volby. V tomto bychom Vás rádi podporovali. Náš klientský portál FiLiP a Váš finanční poradce Vás budou doprovázet na cestě k dosažení Vašich cílů. Chceme být s Vámi u toho, když se Vaše sny stanou skutečností.