Připravili jsme pro vás revoluční online klientský portál FiLiP, který zcela změní způsob, jakým spravujete své finance. Ať už dáváte přednost desktopu nebo mobilu, FiLiP je přizpůsoben k tomu, aby vám poskytl ucelený přístup k financím, kdykoliv budete potřebovat.

Objevte díky aplikaci FiLiP nový moderní a efektivní způsob správy vašich financí, který vám poskytne ucelený pohled na celý váš majetek. Swiss Life Select je jedinou finančně-poradenskou společností v České republice, která nabízí takový nástroj se širokým využitím, uživatelským komfortem a zabezpečením dat.

 • Intuitivní
 • Přehledná
 • Moderní
 • Užitečná
 • Bezpečná

Chcete mít své finance neustále pod kontrolou, kdekoliv jste? Staňte se našim klientem a aplikaci FiLiP můžete používat zcela zdarma.

 

Chci mít přístup k FiLiPovi

Informace o zpracování osobních údajů. *

Vyskytla se chyba. Prosím, zkuste to později.

Filip_02

Jste již našim klientem?

Stáhněte si aplikaci FiLiP a získejte kompletní pohled na vaše finance, kdykoli potřebujete.

FiLiP Česká Republika SA

filip-SA
filip-SA

FiLiP Česká Republika WA

filip-WA
filip-WA
 • paper-2.svg

  95 % lidí

  nezná detailní podmínky smluv o finančních produktech, které mají sjednané.

 • Finanzen02.svg

  70 % lidí

  nemůže dohledat své smlouvy o finančních produktech.

 • SL_Icon_Viertel.svg

  100 % uživatelů

  portálu FiLiP vždy najde své smlouvy a jejich podmínky.

Výhody, které získáte s klientským portálem FiLiP

Přehled uzavřených smluv

Neztrácejte přehled o svých finančních závazcích! Díky portálu FiLiP máte své smlouvy vždy po ruce. Už žádné hledání papírových smluv v šuplících. FiLiP vám umožňuje mít online přístup ke všem vašim uzavřeným smlouvám a k jejich podmínkám. Ať jste kdekoli, máte své smlouvy vždy na dosah. U všech smluv uzavřených prostřednictvím Swiss Life Select naleznete v portálu základní údaje o produktu, informace o platbách, datu expirace, a dokonce i skeny originálních smluv. Vše pěkně na jednom místě. A pokud si potřebujete připomenout nějaké důležité detaily nebo informace, můžete ke smlouvám přidat i vlastní poznámky.

Úložiště důležitých dokumentů

Život je plný důležitých dokumentů, které potřebujete mít po ruce a zároveň chránit. Proto vám FiLiP nabízí bezpečnou digitální schránku, která vaše dokumenty nejen uchová, ale i ochrání. Všechny vaše dokumenty spojené s naší společností máte nyní na jednom místě. Můžete nahrát dokumenty různých formátů - od PDF souborů, přes office dokumenty až po obrázky. A to nejen smlouvy, ale i třeba rodný či oddací list, doklady o vzdělání apod. Naše digitální schránka splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Každý váš dokument je zabezpečen šifrováním, díky čemuž je ochráněn před jakýmkoli zneužitím či únikem dat.

Ocenění a vyhledání nemovitosti

Hledáte ideální nemovitost pro život či investici? Nebo chcete znát tržní hodnotu vašeho současného domova? S aplikací FiLiP máte vše potřebné na dosah ruky. Získejte podrobný přehled o vaší nemovitosti nebo o té, kterou jste si vyhlédli ke koupi. Díky interaktivní mapě budete mít přehled nejen o ceně, ale i informace o kvalitě života v okolí, dostupnosti služeb, občanské vybavenosti, dopravě, míře hlučnosti demografických datech atd. FiLiP vám dá vědět, jakmile dosáhne tržní cena vaší nemovitosti hodnoty podle vámi nastavených parametrů. Máte tak v ruce skvělý nástroj pro plánování budoucího prodeje či investice.

Rychlý přehled o majetku

FiLiP vám poskytne ucelený obraz o vašich finančních smlouvách, pojištění, úvěrech, hypotékách a mnohem více. Díky němu máte jedinečný pohled na celkový stav vašich financí a majetku, vše v jednom prostředí. Na jednom místě máte přehled pravidelných plateb, výročí smluv, kontakty na osobního konzultanta. Oceníte jistě i například to, že si můžete nastavit notifikaci, která vás upozorní na blížící se výročí pojistné smlouvy.

Zabezpečená komunikace s vaším finančním konzultantem

FiLiP je nejen váš online pomocník pro správu financí, ale máte díky němu přímou cestu ke svému finančnímu konzultantovi. Vše ve zcela bezpečném a soukromém digitálním prostředí, chráněném šifrováním. Máte možnost komunikovat s finančním konzultantem v reálném čase, díky rychlému a přímému systému zpráv. Pokud si nepřejete chatovat v reálném čase, můžete jednoduše zanechat zprávu.

Digitální podpis

Většina transakcí, smluvních dohod a formálních komunikací nyní může být zpracována online, a s portálem FiLiP jsme tento proces ještě více zefektivnili. Bez ohledu na to, kde jste, můžete v portálu FiLiP okamžitě podepsat řadu formulářů a smluvních dokumentů. Už žádné čekání, žádné zdržování. Podepisujte odkudkoliv: Ať už jste doma, v kanceláři nebo na dovolené na druhém konci světa. Vše je elektronické, rychlé a bezpečné.

Připojení bankovních účtů

Ve světě mnoha bank a finančních produktů je schopnost udržet si přehled skutečnou výzvou. FiLiP má řešení a umožňuje připojení bankovních účtů. To vám pomůže mít veškerý svůj finanční život pod kontrolou na jednom místě. Toto inovativní technologické řešení je na českém trhu jedinečné.

Více bank, jeden přehled - nezáleží na tom, kolik účtů u kterých bank máte. Připojte je všechny k FiLiPovi a ten vám nabídne ucelený pohled, takže uvidíte celkový obrázek své finanční situace. Díky tomu, můžete sledovat své výdaje a příjmy, identifikovat oblasti, kde můžete šetřit, a dělat informovaná finanční rozhodnutí.

Plánování dlouhodobých cílů

Plánování finanční budoucnosti je klíčovým krokem k tomu, abyste mohli vést život podle vašich vlastních představ. FiLiP vám nabízí nástroje k vytvoření pevného základu pro vaše dlouhodobé cíle, ať už sníte o cestování po světě, zajištění studia pro vaše děti, nebo klidném stáří na venkově. FiLiP vám umožní tyto sny přetvořit v konkrétní finanční cíle. Nastavte si milníky na časové ose a sledujte, jak se k nim postupně blížíte. Díky vizuálnímu zobrazení máte jasný obraz o tom, kde se aktuálně nacházíte na cestě za svými sny. FiLiP vám umožní pravidelně sledovat pokrok a podle potřeby upravovat vaše finanční strategie tak, abyste byli vždy na správné cestě. V plánování cílů nemusíte být sami.

Investice

FiLiP nabízí pokročilý nástroj pro řízení a sledování vašich investic. Ať už jste začínající nebo zkušený investor, FiLiP vám poskytne komplexní přehled o vývoji a hodnotě vašich investic v téměř reálném čase. Díky intuitivnímu rozhraní máte na jednom místě snadný přehled o všech vašich investicích, bez ohledu na jejich typ nebo investiční instituci.  Detailní grafy ukazují rozložení a složení vašeho investičního portfolia, což vám pomáhá rozumět rizikům a možným výnosům. Získejte přístup k důležitým finančním údajům – aktuální hodnotě, celkovým vkladům, výběrům a poplatkům – tak, abyste vždy měli přehled o své investiční cestě.

Produktové články

Investiční poradna

Dlouhodobý investiční produkt: revoluční změna na cestě k finanční svobodě ve stáří

Číst více

Blog

Inflace vám za dva roky ukousla třetinu rezervy na penzi, získejte své úspory zpět

Číst více

Investiční poradna

Výši úrokových sazeb nezměníte, ale můžete se na ně připravit

Číst více

Investiční poradna

Finanční portfolio je jako ideální šatník

Číst více

Investiční poradna

Zbavte se penězožroutů a vytvořte si železnou rezervu

Číst více

Investiční poradna

Úroky na vkladech se zvyšují, ale…

Číst více

Časté otázky

Přístup k informacím o vašich bankovních účtech v rámci portálu FiLiP budete mít vy a osoby, kterým k tomu dáte oprávnění. Typicky se jedná o vašeho finančního poradce, který díky bankovním datům může poskytnout efektivnější služby. Zpracovaný rodinný finanční plán tak bude lépe vyhovovat vašim podmínkám a zároveň ušetříte čas.

Bankovní účet u banky, která není podporována, zatím není možné do portálu FiLiP připojit. Intenzivně ale pracujeme na rozšíření počtu podporovaných bank a jejich počet se bude postupně zvyšovat.

Tip

FiLiP nabízí jednoduchý nástroj finančního plánování. Přesto doporučujeme jeho využití spolu s profesionálním finančním poradcem.

Kontaktujte nás

Rádi vám poradíme a pomůžeme přímo na klientské lince 800 804 030, nebo nám na sebe zašlete kontakt a my se vám ozveme co nejdříve.