V přehledném online prostředí naleznete veškeré informace o svých finančních smlouvách, majetku, bankovních účtech a dalších důležitých dokumentech.

Přihlaste se do klientského portálu.

 • paper-2.svg

  95 % lidí

  nezná detailní podmínky smluv o finančních produktech, které mají sjednané.

 • Finanzen02.svg

  70 % lidí

  nemůže dohledat své smlouvy o finančních produktech.

 • SL_Icon_Viertel.svg

  100 % uživatelů

  portálu FiLiP vždy najde své smlouvy a jejich podmínky.

Detail produktu

SL_40+_weiterbildung_0583

Přehled uzavřených smluv

V portálu FiLiP máte neustálý online přístup k vašim uzavřeným smlouvám a přidruženým podmínkám všech finančních produktů. Vložit můžete i smlouvy, které jste neuzavřeli prostřednictvím naší společnosti. Smlouvy tak máte k dispozici, kdykoliv je budete potřebovat.

Junge Berufstätige

Úložiště důležitých dokumentů

Do portálu FiLiP můžete bezpečně nahrát i další důležité dokumenty, jako je rodný či oddací list či potvrzení o očkování proti COVID-19. Naše řešení splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy, a tak se nemusíte obávat zneužití či únik dat.

Plánování dlouhodobých cílů

V portálu FiLiP můžete naplánovat své dlouhodobé finanční cíle, jako je finanční nezávislost, budoucnost dětí či odchod do důchodu. Zároveň pomáhá sledovat, zda jste na správné cestě k jejich naplnění, abyste mohli žít podle vlastních představ. Cíle přitom závisí pouze na vás. Na plánování cílů přitom nemusíte být sami, naši finanční poradci vám rádi pomohou.

Digitální podpis

Podepsat digitálně v portálu FiLiP můžete celou řadu formulářů a smluvní dokumentaci, čímž ušetříte spoustu času i administrativu.

Ocenění a vyhledání nemovitosti

Potřebujete zjistit tržní hodnotu vaší nemovitosti? Nebo hledáte nové vlastní bydlení či investiční nemovitost? I s tím vám FiLiP pomůže. Díky propojení řady realitních serverů nalezneme vaši vysněnou nemovitost a určíme férovost její kupní ceny.

Připojení bankovních účtů

Mít více bankovních účtů u různých finančních institucí je vhodné z mnoha důvodů. Jenže to s sebou nese i sníženou přehlednost. K FiLiPovi můžete připojit bankovní účty až pěti různých bank a získat tak přehled o zůstatcích a realizovaných platbách na jednom místě.

Kontaktujte nás

Rádi vám poradíme a pomůžeme přímo na klientské lince 800 80 40 30 nebo nám na sebe zašlete kontakt a my se vám ozveme co nejdříve.

Stáhněte si

Filip_02

Produktové články

Investiční poradna

Výši úrokových sazeb nezměníte, ale můžete se na ně připravit

Číst více

Investiční poradna

Finanční portfolio je jako ideální šatník

Číst více

Investiční poradna

Zbavte se penězožroutů a vytvořte si železnou rezervu

Číst více

Investiční poradna

Úroky na vkladech se zvyšují, ale…

Číst více

Investiční poradna

Peníze jsou posledním tabu v lásce

Číst více

Investiční poradna

Igor Duda: Jsem advokát klientských financí

Číst více

Parametry produktu

Cena
zdarma
Dostupnost služby
24/7
Zabezpečení
Deklarace bezpečnostní politiky

Časté otázky

Přístup k informacím o vašich bankovních účtech v rámci portálu FiLiP budete mít vy a osoby, kterým k tomu dáte oprávnění. Typicky se jedná o vašeho finančního poradce, který díky bankovním datům může poskytnout efektivnější služby. Zpracovaný rodinný finanční plán tak bude lépe vyhovovat vašim podmínkám a zároveň ušetříte čas.

Bankovní účet u banky, která není podporována, zatím není možné do portálu FiLiP připojit. Intenzivně ale pracujeme na rozšíření počtu podporovaných bank a jejich počet se bude postupně zvyšovat.

Tip

FiLiP nabízí jednoduchý nástroj finančního plánování. Přesto doporučujeme jeho využití spolu s profesionálním finančním poradcem.

Privatbankiers

Mám zájem o více informací

Napište nám a získejte optimální řešení přímo pro vás.