Společnost Fincentrum & Swiss Life Select slaví v dubnu 20 let od svého vzniku. Na český trh přinesla společnost užitečný Fincentrum Hypoindex, oblíbené ocenění Banka roku i ve své době nevídanou profesionalizaci oboru finančního poradenství. Společnost, která dokázala od roku 2000 kontinuálně měnit trh finančního poradenství k lepšímu, je od roku 2018 součástí silné skupiny Swiss Life.

Společnost Fincentrum & Swiss Life Select dokázala přicházet s novými myšlenkami a měnit trh finančního poradenství v ČR a na Slovensku. Jako jedna z prvních společností na trhu vsadila na spolupráci se zkušenými finančními poradci, kvalitu a nezávislost. Při svém založení v roce 2000 začala poskytovat poradenství přes internet. O rok později přišly první smlouvy v oblasti zaměstnaneckých benefitů, od roku 2002 pak plnohodnotné finanční poradenství spotřebitelům.

„Společnost Fincentrum & Swiss Life Select je v českém finančním poradenství respektovaným pojmem. Spolupracujeme s kvalitními poradci, kteří mají potřebnou dávku odborných znalostí, životních zkušeností, získávají od nás propracovaný systém vzdělávání a možnost kariérního růstu. To vše jsou důležité předpoklady pro to, abychom dokázali klientům nabídnout ten nejlepší poradenský servis na trhu,“ uvedl Filip Duchoň, předseda představenstva a generální ředitel Fincentrum & Swiss Life Select.