Ať jste osoba samostatně výdělečně činná (OSVČ) nebo malá či střední obchodní společnost, zajistíme vám kvalitní pojistnou ochranu s kompletním finančním servisem, abyste se mohli bez obav věnovat své činnosti.

 • Vitality02.svg

  Více než 16 000

  spokojených klientů.

 • paper-2.svg

  Téměř 30 000

  uzavřených smluv.

 • Mann-Frau-Familie.svg

  Přes 800

  vyškolených profesionálních poradců po celé České republice.

Detail produktu

SL_KMU_50+_beratung_0077

Analýza rizik

Zmapujeme rizika podnikatelské činnosti a provedeme důkladnou analýzu stávajících pojistných smluv. Vytvoříme komplexní pojistný program sestavený z nejvhodnějších nástrojů na pojistném trhu. Individuální přístup je pro nás zásadní a naší prioritou je dlouhodobá spokojenost klienta.

SL_KMU_0177

Zahrnutá pojištění

V rámci zajištění podnikatelských rizik a průmyslových pojištění nabízíme zejména pojištění nemovitého majetku, pojištění movitého majetku, pojištění přerušení provozu, pojištění obecné odpovědnosti, pojištění profesní odpovědnosti, pojištění odpovědnosti managementu, pojištění odpovědnosti zaměstnanců vůči zaměstnavateli, pojištění vozového parku, pojištění přepravy nákladu a zásilek, stavebně montážní pojištění, hromadné cestovní pojištění a zemědělské pojištění.

Nezávazná nabídka

Veškeré podnikatelské pojistné plány zpracováváme individuálně dle potřeb vaší firmy. Napište na e-mail prumysl@swisslifeselect.cz či vyplňte kontaktní formulář a získejte nezávaznou nabídku pojištění podnikatelů a průmyslu.

Kontaktujte nás

Rádi vám poradíme a pomůžeme přímo na klientské lince 800 80 40 30 nebo nám na sebe zašlete kontakt a my se vám ozveme co nejdříve.

Produktové články

Parametry produktu

Rozsah pojištění
vychází z komplexní analýzy rizik
Pojistné částky
odpovídají očekávané výši škod
Pojistné
dle zvoleného pojištění
Spoluúčast
zpravidla volitelná

Časté otázky

Pojištění pro případ růstu cen bohužel pojišťovny nenabízejí. Možný růst cen materiálu lze nicméně zahrnout do smlouvy a závazek vašeho odběratele plynoucí ze smlouvy již pojistit možné je.

V rámci pojištění podnikatelů a průmyslu nabízejí pojišťovny velmi flexibilní pojistky. Lze tak pracovat s nastavením krytých rizik i s výší spoluúčasti.

Tip

Základem úspěchu podnikání jsou spokojení a motivovaní zaměstnanci. Zaměstnanecké benefity jsou ideálním způsobem budování a posilování loajality a motivovanosti pracovníků. Nechte si zpracovat nabídku zaměstnaneckých benefitů optimálních pro vaši firmu.

Privatbankiers

Mám zájem o více informací

Napište nám a získejte optimální řešení přímo pro vás.