Korporátním klientům nabízíme unikátní řešení a podporu veškerých činností souvisejících se zavedením a správou finančních benefitů pro zaměstnance.

 • Vitality02.svg

  Přes 150

  korporátních klientů.

 • Sparen.svg

  Více než 70 000

  obsloužených zaměstnanců.

 • paper-2.svg

  1 400 poradců

  po celé České republice.

Detail produktu

SL_Work_02_JB9A6614

Spokojení a motivovaní zaměstnanci

Zaměstnanci jsou klíčem k úspěchu každé firmy. Prostřednictvím firemních specialistů s rozsáhlou sítí vyškolených konzultantů zajistíme komplexní zastřešení optimálního systému firemních benefitů pro budování a udržení spokojenosti a motivovanosti zaměstnanců. Zajistíme vše od metodické podpory a komunikačních nástrojů směrem k zaměstnancům přes přípravu plateb do finančních institucí po následný špičkový servis.

SL_Work_02_JB9A5511

Komplexní řešení pro firemní klientelu

Firemní klientele nabízíme komplexní služby v oblasti zaměstnaneckých benefitů: výklad legislativních změn a jejich dopadu na firmy a jejich zaměstnance, audit stávajícího systému zaměstnaneckých benefitů, přípravu vnitřních směrnic, prezentaci řešení zaměstnancům včetně veškerých komunikačních materiálů, administrativní podporu spojenou s měsíčními uzávěrkami, exklusivní programy pro klíčové zaměstnance a pravidelné servisní dny přímo na pracovišti.

Základní nástroje benefitního programu

V rámci zaměstnaneckých benefitů se soustředíme především na podporu spoření na stáří a ochranu odpovědnosti zaměstnanců. Zajistíme též finanční vzdělávání pracovníků a jako bezplatný benefit též finanční poradenství od špičkových profesionálů.

Nezávazné vypracování nabídky zaměstnaneckých výhod

Napište nám na e-mail servis@swisslife-select.cz či vyplňte nezávazný formulář a nechte si zpracovat nabídku zaměstnaneckých benefitů optimální pro vaši firmu.
 

Kontaktujte nás

Rádi vám poradíme a pomůžeme přímo na klientské lince 800 80 40 30 nebo nám na sebe zašlete kontakt a my se vám ozveme co nejdříve.

Produktové články

Parametry produktu

Doplňkové penzijní spoření
příspěvek zaměstnavatele až 50 000 Kč za rok
Životní pojištění
příspěvek zaměstnavatele až 50 000 Kč za rok 
Pojištění odpovědnosti zaměstnance
krytí škod zaměstnance vůči zaměstnavateli až do 4,5násobku hrubé mzdy
Pojištění odpovědnosti manažerů
krytí škod vzniklých špatným manažerským rozhodnutím
Další zaměstnanecké benefity kontaktujte nás a představíme vám i další možnosti benefitů pro zaměstnance

Příspěvek zaměstnavatele je daňově zvýhodněn. Zaměstnavatel ani zaměstnanec z něj nemusí odvádět sociální a zdravotní pojištění, zaměstnanec ho nemusí danit daní z příjmů a pro zaměstnavatele je daňově uznatelným nákladem. Za daňově výhodných podmínek může zaměstnavatel uhradit každému zaměstnanci ročně až 50 tis. Kč v součtu na doplňkové penzijní spoření a rezervotvorné životní pojištění.

Časté otázky

Rozhodnutí o poskytování zaměstnaneckých benefitů je čistě v kompetenci vedení společnosti. Naši zkušení konzultanti dokáží přednést výhody, které zavedení zaměstnaneckých benefitů bude mít pro firmu. Zprostředkujte nám kontakt s vedením vaší společnosti a na nezávazné osobní schůzce tyto výhody manažerům představíme. Zvýšíte tím šanci, že i vaše firma nabídku finančních benefitů pro zaměstnance zavede.

Je-li váš jediný zaměstnanec pro vás klíčový, je vhodné motivovat ho a zvyšovat jeho loajalitu. Zaměstnanecké benefity jsou prokazatelně cestou, která podpoří obojí. Zákon přitom neomezuje spodní hranici počtu zaměstnanců pro zavedení státem podporovaných zaměstnaneckých výhod, tudíž to může být vhodný způsob i pro vás a vaši firmu.

Tip

Do systému zaměstnaneckých výhod lze zařadit i státem podporované finanční produkty, které mají zaměstnanci již sjednané. Není tak třeba produkty rušit a uzavírat znovu, byť i to může být v některých případech vhodné řešení.

Privatbankiers

Mám zájem o více informací

Napište nám a získejte optimální řešení přímo pro vás.