Swiss Life Select. Spravujeme osobní finance a majetek našich klientů již od roku 1857. Se švýcarskou pečlivostí poskytujeme našich klientům nezávislé finanční poradenství na míru dle jejich potřeb a představ. Připravujeme řešení v oblasti investic, zajištění penze, pojištění osob a majetku nebo financování bydlení a zprostředkování hypotečních úvěrů.

Přineseme komfort do vašeho života. Pomůžeme vám financovat vaše bydlení. Představíme vám vaše individuální možnosti, vysvětlíme vám podrobnosti a zároveň poradíme, jaké podmínky byste měli splnit, abychom spolu s vámi vyřešili financování vašeho bydlení.

Spočítejte si sami výši své hypotéky! 

  • Hledání řešení

    Zjistíme jaké jsou vaše sny, cíle a představa o bydlení. Budeme komunikovat a efektivně jednat s bankami tak, abyste dosáhli svého vytouženého cíle.

  • Porovnání nabídek

    Detailně porovnáme spolu s vámi nabídky jednotlivých bank a dalších institucí. Vybereme řešení, které vám bude nejvíce vyhovovat.

  • Rozhodnutí klienta

    Vy sami se rozhodnete a my připravíme všechny podklady k vaší žádosti. Budeme vás provázet během celého procesu, až po čerpání úvěru.