Když se zeptáte našich kolegů, co je na práci nejvíc těší, většina odpoví, že skvělá setkání se zajímavými lidmi, pracovní prostředí a osobní rozvoj. Důvodů, proč se vám u nás bude líbit, je určitě mnohem více. Pro rozšíření možností uplatnění jsme zavedli také specializované poradenství pro různá odvětví.

Široké možnosti uplatnění

Práce ve Swiss Life nabízí alternativy pro různé skupiny uchazečů. Na cílové pozici využijete svůj talent, dosažené vzdělání i pracovní zkušenosti. Praxe z oblasti financí není rozhodujícím kritériem.

Práce ve Swiss Life

„Mým osobním cílem je svoboda“

„Mým osobním cílem je svoboda“

Stát se konzultantem ve finančních službách nebylo pro Ondřeje Cupala snem od dětství. Postupně se však začal o svět financí víc zajímat a zjistil, že pracovat v tomto odvětví může být jak prestižní, tak užitečné. U Swiss Life Select působí jako manažer necelé dva roky a letos v červnu se mu podařilo otevřít nové poradenské centrum ve Žďáru nad Sázavou. Co stálo za takovým úspěchem a co plánuje nyní, se ho v rozhovoru ptal jeho šéf, regionální ředitel Martin Slapnička. Právě teď se zaměří na budování týmu. Chtěli byste do něj patřit?

Líbí se vám filozofie práce u nás? Chcete se nás na něco zeptat? Uvažujete o změně kariéry? Nenašli jste vhodnou pozici? Pošlete nám svůj dotaz nebo životopis. Ozveme se vám.

Kontaktní formulář

Vyskytla se chyba. Prosím, zkuste to později.

Volné pozice

Vyberte si mezi vypsanými pracovními pozicemi naší společnosti.