Chtěli byste podporovat ostatní, aby se finančně zabezpečili? Jste odhodlaní, komunikativní a zastáváte názor, že osobní výkon a nasazení se musí vyplatit? Vítejte ve Swiss Life Select! S námi můžete rozvíjet své individuální silné stránky nezávisle se vší potřebnou svobodou. Vybudujete si vlastní podnikání. My Vám nabízíme švýcarské know-how, stabilitu a zázemí založené na tradici trvající více než 160 let. Těšíme se na setkání!

Práce podle vlastních představ

 
Když se zeptáte našich kolegů, co je na práci ve Swiss Life Select nejvíc těší, většina odpoví, že skvělá setkání se zajímavými lidmi, nezávislost, pracovní prostředí a osobní rozvoj. Důvodů, proč se vám u nás bude líbit, je mnohem více. 

Corporate & Premium konzultant

Krátký-Roman
Roman Krátký

Swiss Life Select mně poskytuje zázemí a důvěru, že řešení, která nabízím svým klientům v oblasti investic a správy majetku mají „švýcarskou kvalitu“. A já se pod to mohu podepsat, protože to doporučila firma s více než 160-ti letou tradicí a A-čkovým ratingem.

Týmový manažer senior

Kadeřábek-Josef
Josef Kadeřábek

Mé důvody proč pracovat ve Swiss Life Select? To je jednoduché. Až tady si žiji svůj životní sen - svobodně a nezávisle na čase a penězích. Vědomí, že veškeré své aktivity si řídíte sami dle svých vlastních přání a potřeb je k nenahrazení. Neměnil bych. A věřte, že vím o čem mluvím.

Premium konzultant

Vaisová-Monika
Monika Vaisová

Vždy jsem chtěla pracovat jako "bankéřka švýcarského typu". Práce s osobními financemi klientů mi umožňuje uplatnit mé zkušenosti a trávit s klienty tolik času, kolik potřebujeme. Jako matka navíc oceňuji časovou flexibilitu. Ve Swiss Life Select umí ocenit pracovitost a kreativitu.

Medical & Premium konzultant

Staněk-Pavel
Pavel Staněk

Swiss: Mi dává zázemí, know-how, rychlé a přesné informace. Life: Pracovat a žít podle vlastních představ a přesto být součástí silného týmu. Select: Beru a vybírám si to nejlepší na trhu. A předávám mým klientům, kteří oceňují kvalitní švýcarský servis.

Práce ve Swiss Life Select

„Mým osobním cílem je svoboda“

Stát se konzultantem ve finančních službách nebylo pro Ondřeje Cupala snem od dětství. Postupně se však začal o svět financí víc zajímat a zjistil, že pracovat v tomto odvětví může být jak prestižní, tak užitečné. U Swiss Life Select působí jako manažer necelé dva roky a letos v červnu se mu podařilo otevřít nové poradenské centrum ve Žďáru nad Sázavou. Co stálo za takovým úspěchem a co plánuje nyní, se ho v rozhovoru ptal jeho šéf, regionální ředitel Martin Slapnička. Právě teď se zaměří na budování týmu. Chtěli byste do něj patřit?

Vyskytla se chyba. Prosím, zkuste to později.

Jistota v podnikání a benefity jsou u nás samozřejmostí

 • icon-circle-fincentrum-05.svg

  Časová flexibilita

  Jste pány svého času a záleží na vás, jak si naplánujete pracovní schůzky, administrativu a volný čas.

 • icon-circle-fincentrum-04.svg

  VIP klub

  Úspěch je odměněn návštěvou zahraniční destinace se zajímavým programem.

 • icon-circle-fincentrum-03.svg

  Zvýhodněná nabídka volání

  Tradičním benefitem je zvýhodněný tarif volání a internet pro vás a vaše blízké.

 • icon-circle-fincentrum-01.svg

  Švýcarská značka otevírá dveře

  Příběh, silné finanční zázemí a renomé značky Swiss Life nám usnadňují přístup ke klientům. Standard & Poor's potvrdila v červenu 2020 Swiss Life Ltd. rating finanční síly na úrovni "A+ se stabilním výhledem."

 • icon-circle-fincentrum-06.svg

  Reprezentativní prostory

  Máme reprezentativní prostory v kvalitních lokalitách, špičkové mezinárodní analytické zázemí a zkušený tým odborníků na centrále i na každé pobočce.

 • icon-circle-fincentrum-02.svg

  Speciální produkty po vybranou klientelu

  Zavedli jsme specializované služby Medical Services, Premium Services a Corporate Services, s týmy odborníků zaměřených na finanční služby v daných segmentech.

Líbí se vám filozofie práce u nás? 
Chcete se nás na něco zeptat? 
Uvažujete o změně kariéry? 
Nenašli jste vhodnou pozici? 

Pošlete nám svůj dotaz nebo životopis.
Ozveme se vám.

Volné pozice

Vyberte si mezi vypsanými pracovními pozicemi naší společnosti.

Kontaktní formulář

Napište nám, obratem vás budeme kontaktovat.