OCEŇTE si s námi nemovitost SNADNO, RYCHLE a ZDARMA!

Našli jste svou vysněnou nemovitost, ale nejste si jisti, zda kupní cena odpovídá? Nebo již nemovitost vlastníte a zajímalo by vás, jakou má hodnotu? S naším oceněním získáte objektivní hodnotu vaší nemovitosti ve třech jednoduchých krocích a za pár minut.

Nyní můžete začít s oceňováním. Pro získání hodnoty vaší nemovitosti zadejte její parametry do formuláře. Po jeho vyplnění a odeslání vám obratem na zadanou emailovou adresu zašleme výsledek ocenění včetně souvisejících informací o lokalitě. Všechny informace si můžete také stáhnout do pdf dokumentu.

 

 

Close up of couple calculating costs of new house

Promluvte si o svých plánech s našimi odborníky

Pomohou vám s plněním vašich realitních snů

 

Upozornění:
Ocenění nemovitostí provádí výhradně společnost PriceHubble Austria GmbH, se sídlem Thomas-Klestil-Platz 3, 1030 Vídeň (dále jen „PriceHubble“). Společnost Swiss Life Select a.s. ocenění nemovitostí neprovádí ani se na něm jinak nepodílí. Ocenění nemovitosti, kterého je dosaženo pomocí kalkulačky tržních cen, má pouze informativní charakter. Swiss Life Select a.s. ani PriceHubble nijak nezaručují správnost, přesnost, úplnost a přiměřenost získaných hodnot (ať už výslovně nebo mlčky).

PriceHubble provádí ocenění výhradně na základě veřejně dostupných údajů a kalkulační modely vytváří s maximální péčí. Rozhodnutí týkající se nákupu nebo prodeje nemovitosti nesmí být učiněno pouze na základě tohoto ocenění. Swiss Life Select a.s. ani PriceHubble neodpovídají za důsledky, zejména za ztráty, které následují nebo by mohly následovat v důsledku použití nebo nepoužití získaného ocenění nemovitosti. Swiss Life Select a.s. ani PriceHubble nezaručují, že bude dosaženo uvedených cen.

Produktové články

Blog

Stagnace cen bytů je u konce, čeká nás růst

Číst více

Blog

Cestovní pojištění: Základní ochrana pro každého cestovatele

Číst více

Blog

Prodáváte nemovitost? Zvolte realitku a výhradní zastoupení. Vyhnete se případným nepříjemnostem.

Číst více

Blog

Vývoj cen nemovitostí v ČR v závislosti na snižování úrokových sazeb hypoték

Číst více

Rodinný život

Daň z nemovitosti a konsolidační balíček

Číst více

Rodinný život

Realitní trh se probouzí – příležitost pro vás

Číst více
Privatbankiers

Mám zájem o více informací

Napište nám a získejte optimální řešení přímo pro vás.