Naši odborníci Vám poradí a zrealizují optimální investiční plán, který se skládá z více investičních nástrojů. Investiční plán je tvořen na míru rizikovému profilu a požadovanému investičnímu horizontu každého klienta.

Kapitálové trhy jsou dynamický organismus, který po investorovi vyžaduje každodenní sledování. Nechte tuto práci na investičních specialistech. Naše investiční plány jsou výsledkem analýzy širokého spektra investičních nástrojů za použití přísných kvalitativních kritérií.

Best Solution Investments

Geschäftskunden

Best Solution Conservative

Best Solution Conservative je investiční řešení založené především na vytvoření konzervativní investiční strategie, která zahrnuje portfolio převážně dluhopisových fondů. 

0

Best Solution Funds SICAV

Best Solution Funds SICAV přináší investiční fondové řešení, které je určeno středně a více dynamickému profilu klienta. Zahrnuje produkty v podobě Progresivního a Vyváženého fondu spadajících pod společnost Best Solution Funds SICAV, a.s.

SL_CC_Scientists_PEO_09_SP1A7612_3c_300dpi

Best Solution Themes

Tematická fondová portfolia Best Solution Themes jsou zaměřena na „megatrendy“, které určují podobu globální ekonomiky jednadvacátého století.

etf-black-rock

Investiční strategie ETF Constellation

Na český trh uvádíme unikátní investiční řešení – aktivně řízená portfolia složená ze špičkových ETF fondů největšího světového správce aktiv, společnosti BlackRock.

Vyskytla se chyba. Prosím, zkuste to později.