V rámci jednoho flexibilního balíčku sestaveného na míru vašim potřebám zabezpečíte jednak svou rodinu pro případ propadu příjmů, jednak získáte optimální řešení pro zajištění na penzi.

 • Finanzen02.svg

  20 000 Kč

  činí průměrný důchod v České republice.

 • SL_Icon_Viertel.svg

  90 % příjmů v penzi

  plyne ze státního penzijního systému.

 • Vitality.svg

  25 let života

  strávíme v průměru v důchodu.

Detail produktu

SL_KMU_startup_0864

Zabezpečení výpadku příjmů

Příjmy domácnosti jsou v ohrožení v nejrůznějších náročných životních situacích. Mezi nejvážnější patří smrt či invalidita některého z živitelů rodiny. Příjmy může významným způsobem snížit i úraz, nemoc či ztráta zaměstnání. V rámci konceptu Swiss Protect vám naši finanční poradci vyberou optimální ochranu vašich rodinných příjmů, abyste mohli žít podle vlastních představ i za nepříznivých životních okolností.

SL_60+_3_Picnic_0063_001_3C

Zajištění na stáří

Spoléhat se na státní penzijní systém není rozumné. Kdo si chce udržet životní standard i v důchodu, musí se na stáří připravit sám. Koncept Swiss Protect hledá optimální mix spořicích a investičních nástrojů, který vám zajistí dostatek prostředků v důchodu bez závislosti na státu.

Naši partneři

V oblasti hypotečních úvěrů spolupracujeme s těmito hypotečními bankami: Česká spořitelna, Hypoteční banka, Komerční banka, Raiffeisenbank, UniCredit Bank, MONETA Money Bank, mBank, Oberbank AG.

SL_Advice_phys_Office_DSC2116_v04

Kontaktujte nás

Rádi vám poradíme a pomůžeme přímo na klientské lince 800 80 40 30 nebo nám na sebe zašlete kontakt a my se vám ozveme co nejdříve.

Produktové články

Blog

Umožňujeme našim klientům bohatnout

Číst více

Blog

Čtyři miliony Čechů mají od ledna vyšší plat. Kam s tisícovkou, aby měla smysl

Číst více

Dlouhověkost

10 mýtů o stárnutí

Číst více

Investiční poradna

Kdo se o vás v důchodu postará? Nejspíše vy sami

Číst více

Dlouhověkost

"Život je výsledkem souhry okolností"

Číst více

Dlouhověkost

5 věcí, kterých lidé litují na sklonku života

Číst více

Časté otázky

V prvé řadě došlo v průběhu 30 let k mnoha často drobným změnám, které vedly ke stabilizaci průběžného penzijního systému. A ano, došlo i k mnoha změnám, které systém destabilizovaly. Potíž je ale v tom, že přibližně za 15 až 20 let půdou do penze silné ročníky „Husákových dětí“, které budou muset „uživit“ následné slabé ročníky. Přitom už dnes je penzijní systém v hlubokém deficitu.

Všechna pojištění mají určité výluky, kdy pojišťovny neplní. O to důležitější je správný výběr zejména životních pojištění tak, aby kryla hrozící rizika. Proto je vhodné pojištění konzultovat s pojišťovacím specialistou.

Tip

Chcete se mít v penzi jako švýcarští důchodci? Vyzkoušejte naši Švýcarskou rentu.

Privatbankiers

Mám zájem o více informací

Napište nám a získejte optimální řešení přímo pro vás.