Základní vlastností života je jeho nepředvídatelnost. Co přijde zítra, je vždy tak trochu překvapením. Denně čelíme výzvám a situacím, které musíme zvládnout. Zároveň však máme své touhy, přání a jasnou představu o budoucnosti. Chceme žít život podle vlastních představ. Abychom to dokázali, musíme se naučit pokládat si správné otázky. A právě proto jsme zde my s našimi odborníky Swiss Life Select. Díky osobnímu poradenství vám pomůžeme udělat správná finanční rozhodnutí přímo na míru vaší životní situaci, touhám a plánům.

sls-logo-png-bez-pozadi

Naše poslání

Jsme součástí finanční švýcarské skupiny Swiss Life, předního poskytovatele penzijních a finančních řešení v Evropě s tradicí již více než 160 let. Naše zkušenosti s produkty, know-how, kvalita služeb a výkonná obchodní síť tvoří základ tohoto úspěchu. Orientujeme se na naše klienty, jejich specifické potřeby a přání, která je ctí nám pomáhat naplňovat a pomáhat jim vést nezávislý život dle vlastních představ.

Oceňovaná a oceňující společnost

etickaFCTR
etickaFCTR
logo-investice-roku-circle
logo-investice-roku-circle
Kolečko_sp-global-ratings_FCTR
Kolečko_sp-global-ratings_FCTR


Jsme certifkovaným držitelem ocenění „Etická firma 2021.“ 

Udělujeme ocenění Fincentrum & Swiss Life Select Investice roku

Finannčí síla Swiss Life Ltd. potvrzena Ratingovou agenturou Standard & Poor's v červnu 2020 na úrovni  "A+ se stabilním výhledem." 

Služby pro privátní klientelu

Zabezpečení penze

Spoléhat se, že se stát o nás v penzi postará, je špatná strategie. My nabízíme jiné řešení. Spolehněte se sami na sebe a zajistěte si sami důstojný život i ve stáří.

Ochrana rizik

Člověk by měl mít ochráněna rizika, a to jak v pojištění majetku, tak v životním pojištění. Pojištění nás chrání před nečekanými událostmi a pomáhá nám je překonat.

Vlastní bydlení

Bydlet ve vlastním  je sen většiny z nás. Investice do vlastního bydlení je současně investice do budoucnosti. Ten, kdo bydlí ve svém, bude mít i zajištění v penzi.

Investování

Připravujeme investiční řešení šitá na míru vašich přání a cílů. Třeba vytvoření dostatečné rezervy na penzi, pokrytí nákladů na vzdělání dětí či ochranu volného kapitálu.

Specializované služby

Premium Services

Řešení komplexních potřeb movitých klientů v oblasti správy majetku s jeho nadstandardní ochranou a přípravou k předání dalším generacím

Zjistit více

Medical Services

Specializované služby pro lékaře a nelékařské profese v oblasti zdravotnictví

Zjistit více

Corporate Services

Komplexní správa firemních financí

Zjistit více

Život podle vlastních představ

Osm návrhů na ekonomické posílení postavení žen

Číst více

Investiční poradna

Zbavte se penězožroutů a vytvořte si železnou rezervu

Číst více

Zdražení povinného ručení

Číst více

Investiční poradna

Čas na dluhopisy?

Číst více

Investiční poradna

Ve kterém měsíci se vyplatí investovat?

Číst více

Blog

Kouzelnou formulí je digitální nezávislost

Číst více

Povězte nám o Vašich snech, přáních a cílech

Našimi klienty jsou šikovní, aktivní lidí, kteří se dokáží nadchnout pro to, co dělají jak v osobním, tak pracovním životě. Pokud patříte mezi ně, rádi Vás podpoříme. Domluvte si bezplatnou schůzku a zjistěte, jaké benefity získáte, pokud svěříte správu svých financí profesionálům.