Základní vlastností života je jeho nepředvídatelnost. Co přijde zítra, je vždy tak trochu překvapením. Denně čelíme výzvám a situacím, které musíme zvládnout. Zároveň však máme své touhy, přání a jasnou představu o budoucnosti. Chceme žít život podle vlastních představ. Abychom to dokázali, musíme se naučit pokládat si správné otázky. A právě proto jsme zde my s našimi odborníky Swiss Life Select. Díky osobnímu poradenství vám pomůžeme udělat správná finanční rozhodnutí přímo na míru vaší životní situaci, touhám a plánům.

sls-logo-png-bez-pozadi

Naše poslání

Jsme součástí švýcarské finanční skupiny Swiss Life, která si drží vedoucí postavení na trhu životního pojištění již více než 160 let. Naše zkušenosti s produkty, know-how, kvalita služeb a výkonná obchodní síť tvoří základ tohoto úspěchu. Orientujeme se na naše klienty, jejich specifické potřeby a přání, která je ctí nám pomáhat naplňovat a pomáhat jim vést nezávislý život dle vlastních představ.

Oceňovaná a oceňující společnost

logo-investice-roku-circle

 

Fincentrum & Swiss Life Select ocenění Investice roku  je podrobnou analýzou domácího trhu podílových fondů, která objektivní formou zhodnocuje tuzemské fondy a ukazuje spotřebitelům možnosti, jak uvažovat při zhodnocení finančních prostředků.

Ratingová agentura Standard & Poor's potvrdila v červenu 2020 Swiss Life Ltd. rating finanční síly na úrovni "A+ se stabilním výhledem." Agentura tak potvrdila trvalou a silnou kapitalizaci a zisk skupiny Swiss Life.

sp-global-ratings-circle

Služby pro privátní klientelu

Pensionäre

Zabezpečení penze

Spoléhat se, že se stát o nás v penzi postará, je špatná strategie. My nabízíme jiné řešení. Spolehněte se sami na sebe a zajistěte si sami důstojný život i ve stáří.

Freizeit

Ochrana rizik

Člověk by měl mít ochráněna rizika, a to jak v pojištění majetku, tak v životním pojištění. Pojištění nás chrání před nečekanými událostmi a pomáhá nám je překonat.

Eigenheim

Vlastní bydlení

Bydlet ve vlastním  je sen většiny z nás. Investice do vlastního bydlení je současně investice do budoucnosti. Ten, kdo bydlí ve svém, bude mít i zajištění v penzi.

Enhancing_SP1A9754

Investování

Připravujeme investiční řešení šitá na míru vašich přání a cílů. Třeba vytvoření dostatečné rezervy na penzi, pokrytí nákladů na vzdělání dětí či ochranu volného kapitálu.

Charitativní konto Swiss Life

Pomáháme potřebným

Ve Swiss Life podporujeme druhé v nouzi. Na lidech, kteří nemohou žít nezávislý život a potřebují naši pomoc, nám záleží.

Specializované služby

Premium Services

Řešení komplexních potřeb movitých klientů v oblasti správy majetku s jeho nadstandardní ochranou a přípravou k předání dalším generacím

Zjistit více

Medical Services

Specializované služby pro lékaře a nelékařské profese v oblasti zdravotnictví

Zjistit více

Corporate Services

Komplexní správa firemních financí

Zjistit více

Život podle vlastních představ

Partnerschaft

Rodinný život

Rodinné finance bez oddacího listu

Dnešní Češi stále častěji spolu žijí aniž by byli svoji. Jak na společný účet, splácení úvěrů nebo hypotéky? Mít vše společné nebo si držet vlastní, oddělené osobní finance? A jak se postarat o peníze potomkům?

Číst více
SL_Start_up_1965

Investiční poradna

Komu se vyplatí paušální daň a s čím je třeba počítat

Od ledna 2021 mohou podnikatelé využít paušální daň a ušetřit si papírování. Úřady již začaly přijímat oznámení těch, kdo se pro paušální daň rozhodli. Využití daně je dobrovolné, záleží vždy na uvážení každého. Podnikatelé se mohou hlásit do pondělí 11. ledna 2021. Komu se paušální daň vyplatí a s čím je třeba počítat, přibližuje Richard Bechník, analytik Fincentrum & Swiss Life Select.

Číst více
SL_Actuaries_PEO_18_SP1A9740_3c

Investiční poradna

Kvůli Covidu Češi životní pojistky nemění

Češi se bojí následků Covidu – přesto k úpravám životních pojistek nepřistoupili. Přes rizika a obavy, která u české společnosti vyvolala pandemie Covidu 19, naprostá většina Čechů, kteří mají uzavřené rizikové životní pojištění, nijak neupravila podmínky jeho plnění. A polovinu z Čechů, kteří si rizikové životní pojištění platí, přitom ani nenapadlo, že by právě pandemie Covid 19 mohla být důvodem, proč by se měli zajímat o to, jak mají životní pojištění nastaveno. Vyplývá to z výzkumu společnosti Fincentrum & Swiss Life Select na reprezentativním vzorku české populace.

Číst více
SL_Actuaries_PEO_11_SP1A9594_3c

Mladá generace

Nemusíte být nutně zaměstnaní na plný úvazek

Jak mít více času, a přitom dostatek financí? Práce na částečný úvazek. Kombinace úvazků. Jaký je v současnosti trend, co muži a ženy vyhledávají? Funguje kombinace DPČ, částečného úvazku, fakturace?

Číst více

Povězte nám o Vašich snech, přáních a cílech

Našimi klienty jsou šikovní, aktivní lidí, kteří se dokáží nadchnout pro to, co dělají jak v osobním, tak pracovním životě. Pokud patříte mezi ně, rádi Vás podpoříme. Domluvte si bezplatnou schůzku a zjistěte, jaké benefity získáte, pokud svěříte správu svých financí profesionálům.