Od komplexního poradenství po ucelený přehled. Swiss Life Select a portál FiLiP vám otevřou dveře k finanční nezávislosti. S pomocí profesionálně zpracovaného finančního plánu se vaše sny stanou skutečností.

 • Eigenheim_klein.svg

  100 % lidí

  by chtělo žít podle vlastních představ.

 • Finanzen02.svg

  70 % lidí

  je přesvědčeno, že nemají dost peněz na naplnění svých přání.

 • SL_Icon_Viertel.svg

  99 % našich klientů

  směřuje k finanční nezávislosti.

Co nabízíme

Töpferei

Jak chcete žít?

Prvním krokem komplexního finančního poradenství je stanovení vašich cílů, kterých chcete dosáhnout. Není to o penězích. Je to o vašich přáních, jak byste chtěli žít podle vlastních představ. Toužíte bydlet ve vlastním? Založit rodinu? Cestovat? Zajistit se na penzi? Nebo dosáhnout finanční nezávislosti? Je to jen na vás.

SL_Advice_phys_Office_DSC4210_v04

Peníze, peníze, peníze…

Finanční poradenství je ale přeci jen o penězích. Pomůžeme vám spočítat finanční náročnost vašich cílů, ať jsou jakékoliv. Spolupracujeme s více než 50ti produktovými partnery. Naše pestrá produktová nabídka od běžného termínovaného účtu, přes podílové fondy, nemovitostní fondy, fondy kvalifikovaných investorů, dluhopisy, akciové fondy, repo fondy, korporátní dluhopisy, vše pod naší odbornou supervizí, investiční komise je sestavena z odborníků Best Select – vybíráme a hodnotíme produkty takové produkty které směřují k vašim cílům. Konzultace je bezplatná.

Jak to probíhá: Krok za krokem

Časová náročnost 2 až 3 schůzky po 1 až 2 hodinách
Cena
zdarma
První kontakt a setkání
Sjednáme si seznamovací schůzku, za účelem úvodní rozpravy a zjištění úvodních informací.  Osobní schůzka může trvat 15 minut nebo déle na první schůzce nic nepodepisujete a je bezplatná. 
Analýza Konzultant analyzuje vaše cíle a přání, současné smlouvy a Vaši situaci a navrhne obchodní a produktová řešení přímo na míru vaší situaci a cílům.
Další schůzka Na další osobní schůzce si s konzultantem proberete jeho návrhy a prodiskutujete jejich vhodnost pro Vaši situaci, jaké jsou výhody tohoto řešení pro Vás, kde šetří Vaše peníze a v čem jsou pro Vás výhodná.
Podpis smlouvy Pokud se Vám bude návrh líbit, podepisujete s konzultantem smlouvu o spolupráci, k této schůzce budete potřebovat doklad totožnosti. Pokud nenajdete vhodná řešení, můžete se kdykoliv rozejít, vše je bezplatné.
Pravidelná servisní setkání Následně Pravidelná servisní setkání, dlouhodobá péče.

FiLiP – peníze pod kontrolou 24/7

Naše přání a sny určují směr našeho života. Dostatečné finanční zdroje jsou důležitým základem pro delší život a pro svobodnější možnost volby. V tomto bychom Vás rádi podporovali. Náš klientský portál FiLiP a Váš finanční poradce Vás budou doprovázet na cestě k dosažení Vašich cílů. Chceme být s Vámi u toho, když se Vaše sny stanou skutečností.


Sjednejte si schůzku

Informace o zpracování osobních údajů. *

Vyskytla se chyba. Prosím, zkuste to později.

Zajímavé články

Investiční poradna

Dlouhodobý investiční produkt: revoluční změna na cestě k finanční svobodě ve stáří

Číst více

Blog

Inflace vám za dva roky ukousla třetinu rezervy na penzi, získejte své úspory zpět

Číst více

Investiční poradna

Výši úrokových sazeb nezměníte, ale můžete se na ně připravit

Číst více

Investiční poradna

Finanční portfolio je jako ideální šatník

Číst více

Investiční poradna

Zbavte se penězožroutů a vytvořte si železnou rezervu

Číst více

Investiční poradna

Úroky na vkladech se zvyšují, ale…

Číst více

Časté otázky

Komplexní finanční poradenství je zdarma pro naše klienty. Finanční poradce je odměňován formou provizí od finančních institucí za sjednané produkty. Je přitom motivován sjednávat finanční produkty, které klient skutečně potřebuje. Klíčem je přitom dlouhodobost. Profesionální finanční poradce se svými klienty spolupracuje dlouhodobě a provádí je všemi finančními situacemi.

Zpracování komplexního finančního plánu vás kromě trochy času nic nestojí. Finanční poradce vám při té příležitosti může rozšířit obzory a možnosti pro efektivní řízení vašich rodinných financí. Navíc s pomocí finančního plánu upevníte i investiční horizonty pro vaše volné prostředky a budete tak moci investovat s optimální mírou rizika a výnosu. Jinými slovy, ano, nechte si finanční plán zpracovat.

Tip

Máte sestavený finanční plán, ale změnila se vaše rodinná či finanční situace? Spojte se se svým finančním poradcem a finanční plán aktualizujte.