S pomocí profesionálně zpracovaného finančního plánu se vaše sny stanou skutečností. Nasměrujeme vás k finanční nezávislosti.

 • Eigenheim_klein.svg

  100 % lidí

  by chtělo žít podle vlastních představ.

 • Finanzen02.svg

  70 % lidí

  je přesvědčeno, že nemají dost peněz na naplnění svých přání.

 • SL_Icon_Viertel.svg

  99 % našich klientů

  směřuje k finanční nezávislosti.

Detail produktu

Töpferei

Jak chcete žít?

Prvním krokem komplexního finančního poradenství je stanovení vašich cílů, kterých chcete dosáhnout. Není to o penězích. Je to o vašich přáních, jak byste chtěli žít podle vlastních představ. Toužíte bydlet ve vlastním? Založit rodinu? Cestovat? Zajistit se na penzi? Nebo dosáhnout finanční nezávislosti? Je to jen na vás.

SL_Advice_phys_Office_DSC4210_v04

Peníze, peníze, peníze…

Finanční poradenství je ale přeci jen o penězích. Pomůžeme vám spočítat finanční náročnost vašich cílů, ať jsou jakékoliv.

Kdy chcete naplnit svůj sen?

Přejete si pořídit vlastní bydlení za rok, nebo za pět let? Kdy chcete odcházet do penze? A kdy plánujete naplnit své ostatní cíle? Správné nastavení časového horizontu je důležité nejen s ohledem na uskutečnitelnost finančního plánu, ale je nezbytné k vaší spokojenosti.

Zhodnocení finanční situace

Zkušený finanční poradce vám pomůže zhodnotit vaši finanční situaci a dosažitelnost vašich cílů. Navrhne případné úpravy, aby váš plán byl naplnitelný a zároveň neztratil své kouzlo.

Sestavení rodinného finančního plánu

Rodinný finanční plán je účinná navigace, která vás dovede k vytouženým cílům. V rámci něj finanční poradce vybírá optimální finanční produkty od špičkových finančních institucí tak, aby odpovídaly vašim potřebám.

Kontaktujte nás

Rádi vám poradíme a pomůžeme přímo na klientské lince 800 80 40 30 nebo nám zašlete na sebe kontakt a my se Vám ozveme co nejdříve.

Produktové články

Investiční poradna

Výši úrokových sazeb nezměníte, ale můžete se na ně připravit

Číst více

Investiční poradna

Finanční portfolio je jako ideální šatník

Číst více

Investiční poradna

Zbavte se penězožroutů a vytvořte si železnou rezervu

Číst více

Investiční poradna

Úroky na vkladech se zvyšují, ale…

Číst více

Investiční poradna

Peníze jsou posledním tabu v lásce

Číst více

Investiční poradna

Igor Duda: Jsem advokát klientských financí

Číst více

Parametry produktu

Časová náročnost 2 až 3 schůzky po 1 až 2 hodinách
Cena
zdarma

Časté otázky

Komplexní finanční poradenství je zdarma pro naše klienty. Finanční poradce je odměňován formou provizí od finančních institucí za sjednané produkty. Je přitom motivován sjednávat finanční produkty, které klient skutečně potřebuje. Klíčem je přitom dlouhodobost. Profesionální finanční poradce se svými klienty spolupracuje dlouhodobě a provádí je všemi finančními situacemi.

Zpracování komplexního finančního plánu vás kromě trochy času nic nestojí. Finanční poradce vám při té příležitosti může rozšířit obzory a možnosti pro efektivní řízení vašich rodinných financí. Navíc s pomocí finančního plánu upevníte i investiční horizonty pro vaše volné prostředky a budete tak moci investovat s optimální mírou rizika a výnosu. Jinými slovy, ano, nechte si finanční plán zpracovat.

Tip

Máte sestavený finanční plán, ale změnila se vaše rodinná či finanční situace? Spojte se se svým finančním poradcem a finanční plán aktualizujte.

Privatbankiers

Mám zájem o více informací

Napište nám a získejte optimální řešení přímo pro vás.