Pojistíme vás na cestách, při vašich oblíbených sportech a zajistíme i soukromé zdravotní pojištění. A mnohem víc.

 • trust.svg

  1 týden až ½ roku

  je čekací doba na vyšetření magnetickou rezonancí nebo CT. S vhodným pojištěním získáte termín do 24 hodin.

 • Finanzen02.svg

  30 % nákladů

  lékařského ošetření zaplatíte ve Francii bez cestovního pojištění jako spoluúčast.

 • SL_Icon_Viertel.svg

  100 % škody

  uhradí pojišťovna v případě dobře nastavené pojistky.

Detail produktu

SL_40+_Travel_Reisen_100

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění je ve většině případů jednoduchý produkt. A pak přicházejí specifické situace, kdy oceníte radu zkušeného pojišťovacího specialisty. Plánujete-li vyzkoušet či provozovat na cestách sport považovaný pojišťovnami za rizikový, najít správnou pojistku je klíčové. Stejně tak jako vyhodnocení potřeby dalších připojištění, jako je pojištění zavazadel, storna zájezdu či odpovědnosti.

Freizeit

Pojištění sportu

S řadou sportů jsou spojena vyšší rizika. A nejen úrazu, které může být kryto vhodně nastaveným úrazovým pojištěním či pojištěním trvalých následků úrazu. Při některých sportech hrozí i způsobená škoda na nákladném vybavení či poškození vybavení či zdraví někoho druhého. I tato rizika dokážeme pojistit, abyste mohli sportovat podle vlastních představ.

Pojištění nadstandardní lékařské péče

České vlády hovoří již roky o zavedení „nadstandardů“ ve veřejném zdravotnictví. Nadstandardní zdravotní péči ovšem můžete získat již dnes včetně široké palety asistenčních a konzultačních služeb. V rámci pojištění nadstandardní lékařské péče vám pojišťovna zajistí profesionální a včasné ošetření ve špičkových zdravotnických zařízeních.

Soukromé zdravotní pojištění

Soukromé zdravotní pojištění kryje výdaje na zdravotní péči cizinců s dlouhodobým pobytem v České republice, kteří nejsou účastníky veřejného zdravotního pojištění. Pomůžeme vybrat optimální pojištění odpovídající požadavkům české legislativy.

Kontaktujte nás

Rádi vám poradíme a pomůžeme přímo na klientské lince 800 80 40 30 nebo nám na sebe zašlete kontakt a my se vám ozveme co nejdříve.

Produktové články

Blog

Cestovní pojištění: Základní ochrana pro každého cestovatele

Číst více

Quiz

Kvíz: Jste si opravdu jistí? Otestujte si své znalosti o životním pojištění

Číst více

Blog

Na dovolenou do zahraničí jen s kvalitním cestovním pojištěním

Číst více

Blog

Před dovolenou si zkontrolujte pojištění

Číst více

Blog

Autopojištění: Více je často lépe

Číst více

Blog

Inflace ohrožuje i pojištění

Číst více

Parametry produktu

Rozsah pojištění vychází z komplexní analýzy rizik
Pojistné částky
odpovídají očekávané výši škod
Pojistné
dle zvoleného pojištění
Spoluúčast
zpravidla volitelná
Freizeit

Nechte si vypracovat analýzu

Nechte si vypracovat analýzu rizik pojišťovacím specialistou, abyste byli optimálně kryti.

Časté otázky

Přístrojové potápění pojišťovny řadí mezi rizikové sporty. V prvé řadě byste tak měla uzavřít cestovní pojištění zahrnující i tato zvýšená rizika. Mezi pojišťovnami jsou v krytí přístrojových potápěčů navíc velké rozdíly. Některé pojišťovny mají velmi nízké hloubkové limity (např. 10 metrů), které jsou vhodné jen k vyzkoušení ponoru s instruktorem, jiné kryjí i pokročilé potápěče s hloubkovým limitem 40 metrů.

Při častějším přístrojovém potápění je vhodné zvážit některé z nabízených specializovaných celoročních cestovních pojištění pro potápěče.

Důvodů pro sjednání pojištění nadstandardní zdravotní péče je celá řada. Z veřejného zdravotního pojištění nejsou hrazeny zdaleka všechny úkony. Navíc čekací doby na některé neakutní zákroky jsou hodně dlouhé. I to dokáže pojištění nadstandardní péče díky smluvním soukromým klinikám vyřešit.

Tip

Při cestování v rámci Evropské unie platí tzv. evropský pas zdravotního pojištění. Díky němu máte s kartičkou veřejného zdravotního pojištění nárok na urgentní lékařskou péči ve všech zemích Evropské unie stejně jako místní občané. Zeptejte se svého finančního poradce, kolik činí spoluúčast pacientů v zemi, do které míříte.

Privatbankiers

Mám zájem o více informací

Napište nám a získejte optimální řešení přímo pro vás.